Jdi na obsah Jdi na menu

Jak sbalit kluka, pokud je to kámoš tvýho bráchy?

 Jak sbalit kluka, pokud je to kámoš tvýho bráchy?

1. Ujisti se, že tvůj bratr udrží tajemství a nějak nenápadně se zeptej, jestli tvůj idol má holku, nebo se mu nějaká líbí

2. pokud řekne, že holku nemá a žádná se mu nějak vážně nelíbí tak je to fajn a ty můžeš za pomoc bratra a jeho sbírky informací něco podniknout

3. pokud ti tvůj bratr řekne, že je zamilovaný do tebe,  a nedělá si z tebe srandu (což, jak známe bratry není vyloučené), tak máš vše v kapse a normálně (přestaň prosím vyšilovat a znovu se zamysli nad významem slova NORMÁLNĚ) ho pozvi na rande. Zapomeň na „Íííííííí, tak jsem slyšela, že se ti líbím, chichi, ty mě taky…. Hihihihihihihihihihi……..hihih…“ Když bys tohle udělala, tak se vsadím, že už k vám nikdy nevkročí. Stačilo by jen něco jako: „Viděl jsi už ten nový film, jak dávají v kině? Nechceš zajít se mnou se na něj podívat?“ nebo něco podobného… A pokud se budeš chovat jako myslící bytost i na rande, tak je asi tak 90% šance, že vám to vyjde.

4. Vezměme, ale v úvahu, že většina z nás takové štěstí nemá, že její idol je do ní také zamilovaný a ještě se to holka dozví v podstatě z první ruky. Mrkneme se na různé situace, také se mohou stát, když jsi zamilovaná, do kámoše svého bráchy.

 

Hrajou spolu často fotbal

Začneš hrát taky a budeš předstírat, že je to čistě proto, že svého bratra neskonale miluješ a velmi mu fandíš v jeho fotbalové kariéře. Ta drobnost, že se zapojíš je čistě ze soudržnosti. Bylo by fajn před tím překecat bráchu, aby tě naučil pár triků, byl obeznámen s tvou zamilovaností a byl rozhodnutý tě nějakým způsobem podporovat. Tvůj idol tě uvidí, že kopeš jako Beckham a bude tě z počátku uznávat. (pokud se tedy budeš trefovat do míče… pokud možno) Tím, že s ním hraješ, budeš mít asi tak milion příležitostí s ní mluvit….O fotbalu…. Samozřejmě… o čem jiném, by jsi tak s ním chtěla mluvit, že? Když s nimi již nějaký ten pátek budeš hrát a budeš mít ty spousty příležitostí k hovoru, kterých využiješ, tak tě tvůj idol bude poznávat čím dál víc a bude ti i více věřit a časem, pokud zapojíš svůj dívčí šarm, tě pozve na rande. Pokud tedy mezitím nezačal chodit s tou silikonovou blonckou z vedlejší třídy… Pokud si myslíš, že jsi na fotbal úplně levá, tak můžeš třeba jen chodit fandit… bráchovi samozřejmě… a když tam náhodou brácha nebude, ale jen tvůj idol, tak tam jsi čistě proto, že tě ten sport velmi zaujal a baví tě sledovat lidi při sportu. Ať se rozhodneš pro cokoli buď vždy krásná, okouzlující, veselá a vždy mu něco pochval (nový účes, jak umí kopat do míče, atd). Nemusíš však za každou cenu, pokud pro něj přijede záchranka, protože si při fotbale zlomil nohu, nevolej mu do sanitky, abys pochválila jeho strategii při hře.

 

 

Jsou pořád nalezlý na kompu

Co tam tak dlouho dělají? 6e je to furt baví… říkáš si pokaždý, když je vidíš, jak zaujatě zírají do obrazovky a stále křičí jen  „Dělej, střílej! Pusť mě k tomu, ty to neumíš…“ Možná jsi i několikrát prošla kolem a snažila se pochopit význam jejich her, ale po zvážení ses raději začala učit korejsky… Bylo by to méně komplikované… Jak svého idola zaujmout aniž bys musela začít křičet na celý dům „Hořííí!“ (ačkoli někdy máš pocit, že ani to by je neodradilo od jejich hry…) Pokud se chceš s někým bavit a on s tebou ne, musíš proniknout do jeho světa. Co to znamená? Zjistit, co hrajou nejčastěji za hru a zapojit se. Když budeš jen stát opodál a doufat, že tvůj idol dobrvolně opustí PC a bude se s tebou jen tak bavit je dost naivní. Dělej něco, čím řekneš jsem tady. Pokud umíš dobře vařit, využij toho. Uvař jim něco dobrého a přenes k PC se slovy „Dělala jsem koláčky, dáte si?“ A polož to blízko jejich dosahu, ale ne na klávesnici, to by tě asi zabili, zvlášť pokud jsou tak blízko new high score… Neříkám tím, že jim musíš vyvařovat jak na Vánoce, ale stačí, když ukážeš, že to umíš. Pokud ti dílo pochválí, tak máš půlku hotovou. Zajímej se o hru kterou hrají a popros aby ti to vysvětlili. Zeptej se jih jestli by sis třeba taky nemohla zahrát. Pokud odmítnou, tak to ještě neznamená nic špatného… Možná jen jde o to, že pouze oni dva to umí nejlíp a v tu chvíli by odmítli kohokoli, kdo není v jejich top 2 týmu…Nevzdávej se  a nenásilnou formou se s nimi bav o hře… O čemkoli co tě napadne.. „Z kterého roku je ta hra?“ „Jaký je cíl hry?“ „Jak dlouho hrajete tu hru….“ „Proč ten modrej panáček zabil toho červenýho?“ Cokoli, co ukáže, že se o hru zajímáš je dobré. Jakmile budeš mít pocit, že se svým idolem jsi na dobré cestě, popros ho aby ti do PC nainstaloval nějakou hru a naučil tě jí hrát. Slovo dá slovo a ty poznáš, kdy je ta správná chvíle pozvat ho někam.

 

 

Jsou děěěěěsně vtipní

Jo, špagety ve vlasech? Tak to tě pobavilo skoro jako pavouk v kabelce. Ach jo, proč tak milej kluk se chová, jak kdyby mu bylo 8…Je tak sladkej, pěknej a má krásný oči, tak proč se tak chová? Jsou dva důvody.. Buď je (bohužel) opravdu retadr a jeho chování mu připadá normální nebo vtipné (ačkoli se musíš přiznat, že něco tě celkem i rozesmálo) a nebo a což se zná být pravděpodobnější si mu líbíš a nějakým způsobem tě chce zaujmout. (Cožeeee? To mě má jako zaujmout to že mi vylil na tričko džus? LOL…) Ale je to bohužel tak, co se škádlívá, to se rádo mívá a tomu klukovi se pravděpodobně líbíš. Sice to nemusí být tak, že ty jsi jediná  jeho srdci a bezmezně tě miluje, ale jsou tu sympatie a to je dobrý začátek. Jestliže se ti stále líbí i když se chová jak pako, tak by mu měla dokázat, že nejsi žádný suchar. Vymysli si na něj taky nějakou kulišárnu. Můžeš poprosit o spojenectví kámošku. V jednotě je síla… Nemělo by to být něco moc drsnýho, jako že mu spálíš jeho oblíbené tričko.. Tomu by se asi nesmál… Ale když si pořídíš vodní pistolku, postříkáš mu obličej kečupem nebo do čaje nasypeš sůl tak se tomu asi jen zasměje a všimne si, že je s tebou sranda, což ocení. Nezapomeň, že i za tu fasádou klauna se někde skrývá normální kluk a bude rád, když ho nějak pozveš. Zvaž kam, mělo by to být něco zábavného, u čeho se nebude nudit. Třeba horskou dráhu, akční komedii nebo výlet na kolech.

 

 

Je opravdu vtipný

Je rozumný, vzdělaný, zbytečně moc nemluví, ale když promluví, tak je to opravdu vtipné a ty máš pocit, nestihneš doběhnout na záchod. Strašně ráda ho posloucháš, i když 50% toho, co říká nechápeš, tak to stejnak bezmezně obdivuješ pro jeho všeobecný přehled. Dokáže říct ve správnou chvíli něco, čemu se směješ ještě za pár dní. Je milý, přátelský a ty máš pocit, že by pozvání na rande ani nemohl odmítnout… Pozor holka! Tenhle kluk je sice galantní a s každým dokáže vyjít, ale svou partnerku si velmi pečlivě vybírá. To neznamená, že nemáš šanci, jen si dej pozor na to, co před ním říkáš a děláš. Buď nad věcí, chovej se jako dáma (nemyslím být namyšlená fiflena) a buď v každé situaci milá a zdvořilá. I když tento kluk nikoho vyloženě nepomlouvá pro to jak vypadá a co nosí, tak stejně to posuzuje. Snaž se být před ním vždy pěkně upravená a elegantní. Tohohle kluka nebal! Nezvi ho na rande, ale počkej, až to udělá on. A pokud se mu opravdu líbíš, tak si piš, že on tě pozve…

 

 

 

Komentáře :-)

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář