Jdi na obsah Jdi na menu

Jak sbalit kluka v knihovně?

 Jak sbalit kluka v knihovně?

 

1. chvíli ho pozoruj a počkej, jestli k němu nepřijde jeho holka

2. pokud nikdo k němu nepřijde, tak je možné, že holku nemá, ale taky prostě jen mohla zůstat doma, tak na to mysli...

3. Všimni si, co čte a to ti může pomoci v konverzaci

 

 Bulvár

Vezmi do ruky taky bulvární časopis a nahlas komentuj zprávy. Buď vtipná a nezaškodí, pokud prohodíš něco o tvojí tetičce, která pracuje jako kadeřnice zpěvačky o které se tolik píše..

 

Horor

Možná nebude moc komunikativní, ale ty se tím nenech odradit. Začni jako volat kámošce a ptej se jí, tak aby to slyšel on, jaký je nejlepší horor. A dělej, že ona neví, tak ty budeš muset najít někoho, kdo se v tom fakt vyzná a podívej se na něj a doufej, že si všimne tvého pohledu.

 

Sci-fi

Tak na tohle bacha, pokud ti tento žánr nic neříká, tak asi nebudeš vědět o čem se s ním bavit. Měla bys znát alespoň několik sci-fi filmů a ohromit ho svými znalostmi. Můžeš se ho také ptát na to jaký je jeho oblíbený hrdina, jaká zbraň je nejlepší, co si myslí o… atd. Měl by vidět, že jsi taky fanynka sci-fi.

 

Červená knihovna

Pokud někdy uvidíš kluka, jak si čte zamilované přeslazené romány pro ženy, tak vezmi nohy na ramena. Zřejmě je přecitlivělý, nebo je dílo součástí povinné četby do školy. Pokud se ti i přes to vážně líbí, předstírej, že jsi hrdinka z románu. Sedni si naproti němu a přednes nějakou duchaplnou romantickou báseň nejlépe v korzetových šatech (které určitě denně nosíš) a v rudou růži v drdolu. Snad ho zaujme tvá romantická duše.

 

Sport

Tak to nebude těžké. Sedni si vedle něho a zálibně si prohlížej jeho svaly (pokud najdeš alespoň náznak) a zeptej se ho. „Měla bych dotaz… Vypadáš, že se v tom vyznáš, můžeš mi poradit ohledně sportu?“ Tímhle nic nezkazíš. Maximálně řekne, že ne a ty jsi vlastně neřekla nic osobního jako jsi ten nejhezčí kluk široko daleko. Klasický rozhovor. Pokud řekne, že ano, tak mu nezapomeň zmínit, že jezdíš na kole, plaveš, běháš atd., ale ráda by jsi vyzkoušela nějaký nový sport. Pokud ho sport skutečně baví, tak ti buď poradí nebo se tě alespoň zeptá kam na kole jezdíš a rozhovor může začít.

 

Auta, motorky

Tak to je klasický kluk. O jeho mužnosti vůbec nemusíš pochybovat. Pokud tedy za časopisem Svět motorů neschovává Méďu Pusíka. Berme, že ne… Přicházej k němu a mluv s ním jako s frajerem. Ale ne jako hloupá blondýna, která má v hlavě vítr.. Měla bys o autech alespoň něco málo vědět. Minimálně, že auto má 4 kola… Nemusíš být jaderný fyzik, ale nějaký obecný přehled je vítaný. Sedni si blízko něj a pochval auto, na které se dívá už 10 minut. Řekni něco jako: Wow, to je dobrý auto, jakou má spotřebu?“ Mluv minimálně, ale inteligentně. Nech ho, aby ti on vyprávěl o tom jak se vyzná v autech a jakou motorku si koupil atd. Konverzace se rozvine a ty máš velkou šanci zabodovat.

 

Detektivka

Buď věcná, inteligentní a měla bys číst alespoň někdy nějakou detektivku. Bylo by celkem blbý, když k němu přijdeš a řekneš něco jako: Jůůů, to je super detektivka.“ A on na to jen „To je knížka pohádek…“ Detektivku poznáš podle názvu. Mělo by to být něco jako Vražda v salonku a podobně.  Pokud poznáš, že čte knihu, co jsi už čtla, tak můžeš upřímně říct, že je to dobrá kniha. Ale bacha, neříkej mu, že vrahem je zahradník dříve než bude na konci.

 

Pohádky

Sorry, ale nechceš si vybrat někoho, komu je více než 9 let?

 

Počítače

Pokud je to nějaký ajťák a ty jsi ráda, že umíš odeslat e-mail, tak vaše komunikace bude celkem nevyvážená a budeš si po rozhovoru s ním připadat jak idiot. Měla by se alespoň malinko zajímat o počítače nebo bys měla vypadat jako Claudia Shiffer a zeptat se ho jestli ti může doma opravit  kopírku :D Pokud nejsi expert, nicméně něco o PC víš a není toho málo, tak se ho zeptej prakticky na cokoli. Mla bys vědět jaký máš počítač, operační systém atd., protože se tě na to pravděpodobně zeptá a odpověď, že máš růžový počítač asi nebude úplně nejlepší. Pokud nevíš, tak se ho zeptej jaká značka je nejlepší, že si chceš kupovat počítač. Co na tom, že si myslíš, že je ta značka, kterou ti vychvaluje je šunt. Bavíš se s ním a můžeš s ním diskutovat dál a dál o všem možném.

 

Fantasy

Pohádky pro starší děti. Není to nejhorší a navíc některá díla jako Harry Potter, Pán prstenů, Narnie, atd. jsou nesmrtelná. Nemusíš být v žádném fanklubu a pravidelně se převlékat na Halloween za nějakou postavu z filmu, nosit tričko s jednorožcem a malovat s oči jako elfka,  abys něco věděla o fantasy filmech. Pokud tě takové věci baví, tak jedině dobře. Není to nutné, ale je možné, že ten kluk bude nesmělý, jestli jsi taky, tak ti bude muset stačit pouze dívat se na sebe. Ale pokud chceš, aby se to pohnulo, tak za ním jdi a zeptej se ho,  jak se mu líbí knížka, kterou čte a navaž konverzaci. Pokud uvidíš, že mu to nevadí, tak  mu pověz o všech fantasy knížkách, co jsi četla atd.

 

Pokud jsi úspěšná spisovatelka s fotkou na obalu knihy

Tak se kolem něho jen projdi a usměj se na něj. To zabere určitě. Pokud nezabere a on si tě nevšimne, tak v té knihovně u stolečku, kde sedí uspořádej autogramiádu :D Pokud ani to nezabere, tak je fakt natvrdlej….

 ní to nutné, ale je možné, ž ten kluk bude n

 

 

Komentáře :-)

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář