Jdi na obsah Jdi na menu

Jak sbalit kluka v parku se psem?

 Jak sbalit kluka v parku se psem?

1. Ujisti se, že nemá holku. Nějak decentně samozřejmě…

2.  ujisti se, že netrpí alergií na psy nebo zvířata… (pokud ho uslyšíš nadávat na všechny pejskaře, nech raději psa doma.

3. Pokud se ti zdá být vše v pohodě, pusť se do akce.. Ano, vím, v toto chvíli ještě nemůžeš na 100% vědět zda má nebo nemá holku a jestli netrpí alergií na psí chlupy, ale za pokus o stojí, ne?

 

Pokud máte oba psa

Pokud máte jeden fenku a druhý psa, tak to je fakt perfektní. Psi půjdou k sobě, ať chcete nebo ne a pokud budeš vidět, že se mu vyloženě nelíbíš, vždy to můžeš svést na psy, slušně se omluvit a jít dál.  Ale pokud by jsi měla pocit, že se mu líbíš, rozhovor je na cestě. : No to je ale krásnej pejsek, jak se jmenuje?“ „Páni, takového psa jsem vždycky chtěla…“ „Tvůj pes má úžasnou srst, co kupuješ za granule?“

Pokud se psi nesnesou, tak to bude celkem problém, ale ne  jednoznačně. Možná, že ty se mi líbíš, ale vaši psi se nemusejí… Přivaž psa ke stromu a můžete si o nich povídat a pak samozřejmě i o jiných věcech… Ale psi, vzhledem k okolnostem by byl dobrý začátek…

 

Pokud máš ty psa a on ne

Jestliže máš vlčáka nebo dogu a ten kluk trpí fobií ze psů, tak bych nic neriskovala. Jenomže jak to poznáš… Jednoduše… Projdi se svým drobečkem kolem něj a uvidíš jeho reakci. Pokud bude mít ve tváři vyděšený výraz, Tak je to jasné. Pokud se bude na tebe i psa přátelsky usmívat, tak je šance, že se nebojí a rád by se třeba i seznámil.

Jestliže máš malého psíka, který dokáže usmrtit maximálně blechy v kožichu, tak se nemusíš bát, že by tvůj idol utrpěl nějakou psychickou či fyzickou újmu na zdraví.

Můžeš třeba předstírat, že se ti pes ztratil nebo psovi hoď hračku přímo k nohám svého idola. Třeba se mu tvůj pes zalíbí a bude důvod navázat konverzaci. Nebude na škodu, pokud prohodíš něco jako: „Můj pes má čuch na dobré lidi..“

 

Pokud má on psa, ale ty ne

Jestliže se bojíš psů, tak to bude celkem problém. Buď svůj strach překonáš nebo se s panem úžasným budeš muset rozloučit. Jestliže máš, ale psy ráda, tak si získej srdce jeho páníčka přes psa. Pokud máš v kapse nějaké piškoty, tak si určitě šplhneš. Skamaraď se se psem a nezapomeň tomu klukovi pochválit jakého má skvělého psa a taky se můžeš rozpovídat o tom, jak si přeješ už spoustu let psa, jak chodíš sousedům pravidelně venčit jejich psa atd… Prostě nějaké tvé zážitky se psy. Pokud ti dojdou nápady, tak zmiň tvůj oblíbený film, kde je hlavním hrdinou pes…. Možná je to i jeho oblíbený film a můžete si o něm povídat.

 

Pokud je tvůj idol pes

JJ, chápu, psi jsou rozkošní, ale prober se sakra!

 

Pokud jsi sama pes

Všichni jsou blázni, jenom já jsem letadlo…

 

 

 

Komentáře :-)

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana Romanová - haha

24. 4. 2015 15:22

myslím že to s tím psem je vtip.... Tady to někdo nepochopil :) haha... sranda :) v poho :)

Áďa - pokud jsi sama pes

24. 4. 2015 14:52

to na konci je trošku no... divný

Áďa - Re: pokud jsi sama pes

24. 4. 2015 14:53

máš pravdu JE TO DIVNÉ