Jdi na obsah Jdi na menu

Poradna

 Ahojky! 

Vzhledem k tomu, že mi poslední dobou píšete a ptáte se mě na problémy, většinou s láskou, tak jsem se rozhodla založit poradnu. Ptejte se na cokoli... lásku, přátelství, školu, práci, vztahy, jakékoli osobní problémy. Nikoho nesoudím a myslím, že žádný problém není bezvýznamný. Pokud chceš, tak napiš...

✎ Piš sem do komentářů nebo pokud nechceš aby to bylo zde na webu tak piš na email: info@alianaleevi.com

 

Ráda všem poradím jak jen nejlépe budu umět :-)

 

Díky za návštěvnost a mějte se krásně

Aliana

 

Pokud chceš o svém problému mluvit online s ostatními návštěvníky, tak zkus    CHAT  

 

 

Komentáře :-)

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kata - Re: Re: Re: Re: Re: Re: kluk

5. 10. 2014 11:28

dneska sem mu napsala ahoj a on mi zavolal ale ja sem mu to zase nezvedla :( bojim se že by mohl bejt nasvanej že mu píšu nebo tak :(

Aliana Leevi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kluk

8. 10. 2014 21:13

Sama momentálně nevíš, co chceš. Nech to na nějakou dobu být a čas ukáže jestli spolu máte být nebo ne. Teď řeš jiný věci, protože to teď bude stále stejné furt dokola... Ty s ním nedokážeš mluvit, i když bys mu měla, o říct. Kašli na to, ještě nepřišel ten správný čas. Až se budeš cítit připravená na to s ním mluvit, tak nastane ten správný čas.. Zatím to nech být, jen se tím zbytečně stresuješ.

Kata - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kluk

19. 10. 2014 9:18

já vím ale já už to beznej nevydržím,už spolu nechodíme tři měsíce!!!! vždycky sem se snim rozešla a pak sem mu dala za tejden další šanci a takhle to bylo skoro pořád,prostě jsme bez sebe nevydržily :( a on říka že má holku sedmacku ale já a kámoška mu neverime protože moje kámoška se rozesla taky s jednim klukem a pak asi mesic říkal že ma holku ale neměl jí,a tedka spolu zase chodej :( a ja si myslim že tu holku taky nema :)

Aliana Leevi - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kluk

20. 10. 2014 20:05

Ahoj Káťo,
to je těžký neznám ani tebe ani toho kluka takže nevím jestli ti radím správně. Z toho co jsem pochopila jak píšeš tak bych řekla že nemůžete být spolu a ani od sebe. Buď se naučíte být spolu a nebo na něj budeš muset zapomenout.. Sama jistě víš co by bylo pro tebe lepší. To co ten kluk říká o své holce může i nemusí být pravda... Nezjišťuj si o něm kdesi cosi od kámošky atd, ale normálně si s ním o všem co ti není jasné nebo co máš na srdci promluv. Neřeš to přes sms nebo facebook ale promluv si s ním mezi 4 očima a uvidíš jak to dopadne :-)

Kata - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: kluk

23. 10. 2014 14:52

dekuju ti za odpoved :)

Anna - Tak brzo?

28. 9. 2014 12:00

Je mi teprve 12 a už bych chtěla s někým chodit. A tím nemyslím takový to chození nechození, kdy se s ním budu vodit za ručičku. Možná si to jen namlouvám protože jsem nikdy s nikým nechodila. Rozhodně bych to aspoň chtěla vyzkoušet. Jenže kluci přibližně mího věku jsou nevyzrálá telata. Tím je nijak nechci urazit protože vím, že dívky dozrávají dřív. No ale starší kluci (14-17) by si o mě asi mysleli, že jsem naivní děcko. Navíc není moc příležitostí se s někým starším seznámit. A ještě k tomu nejsem moc hezká a tak určitě nikoho jen tak neupotám. Nevíš, jak bych mohla někoho najít?

Aliana Leevi - Re: Tak brzo?

28. 9. 2014 20:37

Ahoj Aničko,
chápu to, že toužíš po opravdové lásce. To je přirozené, ale vše má svůj čas. Možná, že ve tvém věku se ti může zdát nuda si s klukama třeba jen psát nebo něco podobného, ale i tyto zkušenosti tě mohou obohatit i když se to nemusí zdát. Jsi ve velmi citlivém věku, stáváš se z dítěte ženou. Nechtěj to uspěchat a ber to tak jak to je. Dnešní doba je hodně uspěchaná a člověk má pocit, že by měl všechno zažít co nejdříve, ale skutečně to není záruka štěstí. Je to na tobě, pokud chceš chodit s klukama svého věku. Pokud si ale myslíš, že to je pro tebe nuda, tak se zaměř sama na sebe. Věnuj se svým koníčkům. Je to důležité pro rozvoj osobnosti a až budeš trošku starší tak přijde kluk, který bude stát o tebe a ty o něj. Všechno má svůj čas a ve 12 letech ještě dívka není připravená na to chodit s 16letým klukem. A to, že si myslíš, že nejsi hezká je tvůj pocit. Každá dívka je hezká svým způsobem. Postupem času jak budeš starší tak v sobě najdeš svou krásu a budeš se s ní učit pracovat. Starší kluci (kolem 16, 17) jsou po většinou puberťáci a nedokáží se ještě chovat k holkám s patřičnou úctou. Jsou pod vlivem hormonů a je lepší když budou mít holku svého věku, která už ví, co od nich čekat a na co si dát pozor. Tihle kluci tě zatím berou jako dítě, ale i oni si prošli tímto věkem. Neboj se, že nikoho nenajdeš. Ve vtazích nezáleží jen na vzhledu, ale hlavně na tom jak ten druhý působí a jak se spolu cítí. Vzhled je sice důležitý, ale není to 100% záruka úspěchu. Věnuj se tomu v čem jsi dobrá. Pokud tě třeba baví sport, tak se tomu věnuj a časem třeba potkáš nějakého fajn kluka na závodech nebo v nějakém jiném oboru, co tě baví. Pokud sama nevíš, co je na tobě hezkého, tak jdi za někým, komu věříš. Třeba babička, mamka, taťka, kamarádka a řekni jim, že je pro tebe důležité, aby ti řekli, co je na tobě krásného. Lidé, kteří nás milují nás vidí jako krásné bytosti a drobné chyby většinou přehlíží. Užívej si života a netrap se. V pravý čas vše přijde a věřím, že budeš mít fajn život. Měj se krásně. :-)

Anna - Re: Re: Tak brzo?

2. 10. 2014 14:58

Díky

Kiki - Cestovatelský deník- Design

29. 9. 2014 21:48

Ahoj Baví mě cestovat. Hodně cestuju ze školou v jednom projektu do partnerských zemí a každý rok jsme s rodiči někde na dovolený. Přemýšlim už i o škole na obor cestovní ruch. No zkráceně bych si chtěla založit cestovatelský deník, kam bych si zaznamenávala každou cestu, každý den a různé zajímavosti a postřehy ze zahraničí. Chtěla bych si ale udělat vlasní design, ale nevim jak. Jestli kroužkový sešit, sešit s tvrdými deskami, normální sešit... Na něj bych si nalepila různý fotky z různých míst na Zemi. Do jakýho sešitu bys to doporučila napsat? Děkuji

Aliana Leevi - Re: Cestovatelský deník- Design

30. 9. 2014 8:43

Ahoj Kiki,
vzhledem k tomu, že tě to hodně baví a budeš se tomu jistě i dlouho věnovat, bych doporučila sešit s tvrdýma deskama. Projdi si několik papírnictví a vyber nějaký opravdu kvalitní. Kroužkový blok se rychle opotřebuje a za chvíli by z něho byl salát, což by byla opravdu škoda pokud si s tím budeš dávat takovou práci. Pak bys to stejně chtěla předělávat do jiného. Tím, že si hned na začátku koupíš sešit s tvrdýma deskama si ušetříš čas. Je taky možnost koupit si šanon na folie. Tam pokud třeba zblbneš nějakou stránku, tak prostě jen vyměníš papír. Desky si pak můžeš ozdobit nebo polepit a taky je dobré na ně dát folii, aby se to nezničilo. Tak přeju hodně radosti při tvoření a cestování a spoustu super zážitků. Měj se krásně. :-)

Kata - Laska!!!!!!

14. 9. 2014 14:52

ahoj co mam napsat byvalemu klukovi že ho chci zpatky . Vubec mi neodepisuje na sms
a mje kamoška se ho ptala jestli me miluje a on pořád říka že ne,ale ja si myslim ze jo, protože se porad na me kouká :D prosim poradte mi co mam udelat :)

Aliana Leevi - Re: Laska!!!!!!

18. 9. 2014 19:17

Ahoj Káťo,
vím, že to bude těžký, ale nech ho jít. Stále doufáš, že tě má rád a třeba se jen bojí nebo mu v tom něco brání, ale kašli na tyto myšlenky i na toho kluka a jdi dál. To, že se na tebe dívá ještě nemusí nutně znamenat, že se mu líbíš. Pokud ti neodepisuje, tak to asi něco znamená. Pokud ti na něm opravdu hodně záleží a stále nevíš a nechceš si připustit možnost, že je definitivní konec, tak si s ním domluv osobní schůzku a vysvětli mu jak to cítíš. Pokud se s tebou nebude chtít ani sejít, tak můžeš vědět, že je opravdu konec a ty musíš jít dál. My holky jsme po většinou moc romantické a doufáme vždy v to lepší, ale někdy se to prostě neděje a my musíme být více realistické. Určitě bych ti přála, aby to bylo tak, jak si to přeješ, ale pokud není, tak ti to jen ublíží, když budeš dál doufat. Takže si vše ještě jednou rozmysli a podle toho se snaž věci řešit. Měj se krásně a promiň za pozdní odpověď. :-)

Kata - Re: Re: Laska!!!!!!

21. 9. 2014 9:52

moc ti dekuju za odpoved :) A ve ctvrtek sem si snim konecne psala :)

Kata - Re: Re: Re: Laska!!!!!!

21. 9. 2014 9:56

JO a zeptal se mne jestli ho miluju a ja mu napsala že jo a on mi napsal že on me asi taky. ale to me nastvalo protoze mi napsal asi a jenom že me taky miluje :( :)

Aliana Leevi - Re: Re: Re: Re: Laska!!!!!!

21. 9. 2014 12:40

Tak to je fajn, nevadí, že řekl asi, dej tomu čas a na nic nespěchej. Doufám, že vše bude dobrý :-)

Kata - Re: Re: Re: Re: Re: Laska!!!!!!

27. 9. 2014 11:23

asi nebude on miluje moji nej kamošku :( ale ja si myslim že si vymejsli abych žarlila :( a taky že žarlím :(

Jitka - Sexy zadek

10. 7. 2014 19:04

Aliano, je pravda že budu mit sexy zadek když budu jezdit na kole?

Julča - Re: Sexy zadek

10. 7. 2014 19:08

No jasně. Jestli chceš mít sexy zadek tak jezdi na kole.Na kole hlavně zpevníš zadek. (mě se můžeš svěřit).

Aliana Leevi - Re: Sexy zadek

10. 7. 2014 21:03

Ahoj Jitko,
je pravda, že pokud budeš pravidelně sportovat a zdravě jíst tak budeš mít pevnější tělo a jistě dosáhneš svého cíle. Existují také další cviky na různé partie. Cviky pro sexy zadek mohou být i dřepy, nebo si sedni na lýtka a pokus se zvedat a zase si sedat 50x za sebou bez pomocí rukou. Pokud to vydržíš dělat každý den, tak za 14 dní jsou vidět výsledky. =)

Kata - Re: Re: Sexy zadek

14. 9. 2014 14:57

ne :D