Jdi na obsah Jdi na menu

Poradna

 Ahojky! 

Vzhledem k tomu, že mi poslední dobou píšete a ptáte se mě na problémy, většinou s láskou, tak jsem se rozhodla založit poradnu. Ptejte se na cokoli... lásku, přátelství, školu, práci, vztahy, jakékoli osobní problémy. Nikoho nesoudím a myslím, že žádný problém není bezvýznamný. Pokud chceš, tak napiš...

✎ Piš sem do komentářů nebo pokud nechceš aby to bylo zde na webu tak piš na email: info@alianaleevi.com

 

Ráda všem poradím jak jen nejlépe budu umět :-)

 

Díky za návštěvnost a mějte se krásně

Aliana

 

Pokud chceš o svém problému mluvit online s ostatními návštěvníky, tak zkus    CHAT  

 

 

Komentáře :-)

Přidat komentář

Přehled komentářů

Aliana Leevi - Re: Re: Re: Re: Laska!!!!!!

21. 9. 2014 12:40

Tak to je fajn, nevadí, že řekl asi, dej tomu čas a na nic nespěchej. Doufám, že vše bude dobrý :-)

Kata - Re: Re: Re: Re: Re: Laska!!!!!!

27. 9. 2014 11:23

asi nebude on miluje moji nej kamošku :( ale ja si myslim že si vymejsli abych žarlila :( a taky že žarlím :(

Jitka - Sexy zadek

10. 7. 2014 19:04

Aliano, je pravda že budu mit sexy zadek když budu jezdit na kole?

Julča - Re: Sexy zadek

10. 7. 2014 19:08

No jasně. Jestli chceš mít sexy zadek tak jezdi na kole.Na kole hlavně zpevníš zadek. (mě se můžeš svěřit).

Aliana Leevi - Re: Sexy zadek

10. 7. 2014 21:03

Ahoj Jitko,
je pravda, že pokud budeš pravidelně sportovat a zdravě jíst tak budeš mít pevnější tělo a jistě dosáhneš svého cíle. Existují také další cviky na různé partie. Cviky pro sexy zadek mohou být i dřepy, nebo si sedni na lýtka a pokus se zvedat a zase si sedat 50x za sebou bez pomocí rukou. Pokud to vydržíš dělat každý den, tak za 14 dní jsou vidět výsledky. =)

Kata - Re: Re: Sexy zadek

14. 9. 2014 14:57

ne :D

Kata - Re: Sexy zadek

14. 9. 2014 14:42

Ahoj muzu se zeptat co mam udelat aby semnou zase chodil muj byvalej kluk?? Vubec mi neodepisuje na sms :( UŽ NEVIM CO MAM DELAT, prosim poratte mi :)

Kata - bejvalej

14. 9. 2014 15:10

mužu se te jeste zeptat co znamena když ti tvuj býlalí kluk nadava?? (tohle delal vždycky když sem se snim rozešla a pak se mi omluvim)

Aliana Leevi - Re: bejvalej

18. 9. 2014 19:33

Ahoj Káťo,
tak tohle by dělat určitě neměl. Patrně to nemá v hlavě v pořádku. Může to mít různé důvody. Někdo mluví sprostě normálně vlivem party nebo proto, že se to naučil od rodičů. Může to být třeba i tím, že má nějaké problémy a chce si je na někom vybít tím, že mu vynadá a pak se mu uleví nebo to může být jen způsob manipulace. Samozřejmě to může mít i jiné důvody. Ale ať je to jakkoli, tak by to dělat neměl. Někteří lidé si myslí, že mají právo druhému nadávat proto, že něco pokazili, ale ve skutečnosti k tomu neexistuje důvod. Lidé by se k sobě měli chovat slušně, protože všichni jsme lidi a máme hodnotu a i když člověk třeba něco pokazí nebo neumí, tak to není důvod k urážkám. Pokud mu něco vadí, tak to může říct normálně. Nenech se urážet, nemá na to právo.

Julča - Co mám dělat?

17. 9. 2014 18:56

Ahoj,
chtěla bych aby mi kámoška věřila.
Co màm dělat aby se mi více svěřovala?

Aliana Leevi - Re: Co mám dělat?

18. 9. 2014 9:14

Ahoj Julčo,
ukaž ji, že ti může věřit. Buď tu vždy pro ni, buď chápavá, milá a snaž se jí pomoci. Dej tomu čas a ukaž jí, že ti na ní záleží. Důvěra se mnohokrát nezískává snadno. Je to postupný proces a naopak když člověk něčí důvěru zklame, tak už je těžké znovu věřit. Přeju ti, aby bylo vše fajn a aby se vaše kamarádství prohloubilo. Měj se fajn a díky, že sem chodíš a píšeš. Mám radost. :-)

Julča - mail list

17. 9. 2014 20:14

Mohu se zeptat co je mail list?

Aliana Leevi - Re: mail list

18. 9. 2014 9:08

Ahoj Julčo,
mail list slouží k tomu, že tam napíšeš svůj e-mail, dáš odeslat a budu ho mít v seznamu a pak budeš dostávat novinky z webu na email, pokud budeš chtít.

Lily - Nevím co mám udělat

9. 9. 2014 21:12

Čauky,
prosím poraďte mi zabouchla jsem se do jednoho kluka ze třídy a nevím jaký ,,gesta"mám dělat.Díky za každou radu.

Aliana Leevi - Re: Nevím co mám udělat

9. 9. 2014 21:29

Ahoj Lili,
nejde ani tak o nějaká naučená gesta, ale o to jak se budeš chovat. Buď přirozená, sebevědomá (ne namyšlená) a přátelská. Nevím jak moc se spolu bavíte... pokud moc ne, zkus se na něho nejprve mile usmát a uvidíš, jestli ti úsměv oplatí. Snaž se s ním občas bavit, ale nepřeháněj to, aby si nemyslel, že jsi stíhačka. Když jste spolu ve třídě, máš spoustu témat k hovoru. Zeptej se ho třeba, jestli se učil na písemku nebo jestli chápe tu novou látku v matice. Pokud spolu chodíte na obědy, tak máš další témata k hovoru. Důležité je nějak začít rozhovor a uvidíš, jestli se chytne. Pak se ho můžeš zeptat třeba na oblíbenou kapelu nebo jestli byl létě někde na fesťáku. Cokoli je fajn, pokud to bude v pohodě rozhovor. Nic tím nezkazíš, že se s ním budeš bavit a pokud by jsi zjistila, že tě náhodou nechce, tak se ani neztrapníš. A jestli zjistíš, že má o tebe zájem, tak bude jistě rád, že si s tebou může popovídat. Hlavně je důležité brát to v klidu, nevyšilovat kvůli němu a mít určitý nadhled. Minimálně získáš kámoše a pak se uvidí. Tak přeji hodně štěstí a radosti do života :)

Verča - ♥ jedno rande a konec ☻

25. 8. 2014 23:22

Ahoj Ali :)
Potkala jsem jednoho kluka na fotbalovém zápase začali jsme si psát a tak. Šli jsme ven kde jsme se furt objímali, líbali a podobné věci. Ke konci našeho rande mi řekl ,,Promiň ale já s tebou nemůžu chodit'' tak jsem se ho zeptala proč a on že kvůli fotbalu a že by mě nevídal. Je to už 3 dny od našeho setkání a on se mi vůbec neozval. Předtím se mí VŽDY ozval jako první a každý den. Chci se zeptat co si o tom myslíš. :( ♥

Aliana Leevi - Re: ♥ jedno rande a konec ☻

29. 8. 2014 16:42

Ahoj Verčo,
předtím to bylo super a teď nic moc... Chápu, že jsi zmatená. Podle mého názoru to nevypadá, že by měl o tebe vážný zájem. Ne snad, že by ses mu nelíbila. To ano, ale spíše stál jen o flirt a nic víc. Takoví někteří kluci jsou. Rádi balí holky, ale ne proto, že by se zamilovali, ale že chtějí dostat nějakou pěknou holku. Je také možnost, že má opravdu moc práce s fotbalem, ale to mi podle toho co píšeš připadá nepravděpodobné. Jestliže ses do něho stihla zamilovat, tak to bude těžké, ale musíš ho nechat jít. Nepiš mu, nevolej, neprohlížej si jeho fotky na FB (pokud má) atd. Prostě ho ignoruj a snaž se předstírat, že neexistuje. Buď se věnuj více svým koníčkům nebo si najdi jiného kluka, ale dej si pozor, aby jsi mu nezačala příliš brzy důvěřovat. Pokud bude chtít on, tak za tebou přijde sám a bude to na tobě, jestli ti za to ještě bude stát. A pokud nepřijde, taky dobře, budeš vědět, že je konec a budeš mít jistotu, že o tebe nemá vážný zájem a najdeš si lepšího kluka. Určitě se mu nijak nevnucuj, protože to každého člověka ještě více odradí. Když ho potkáš, buď v pohodě a ničím se zbytečně nestresuj, ten kluk to třeba ani tak vážně nebere. Pokud by totiž o tebe vážně stál tak by ti nepsal tohle, ale spíše něco jako: "Budu hrát fotbal, ale pokusím se udělat si čas i na tebe." nebo... což tedy by bylo úplně ideální: "Jsi pro mě důležitější než fotbal." Ale je to kluk a pro většinu kluků je sport velmi důležitý. Takže se raději poohlédni po jiném. Nejlépe po někom s kým budeš mít stejné zájmy. Měj se krásně a užívej si léta :)

Julča - Jméno mého webu

19. 8. 2014 9:56

Ahoj Ali potřebovala bych poradit prosím napsala bys mi nějakéjméno webu které nikdo nemá.

Aliana Leevi - Re: Jméno mého webu

19. 8. 2014 15:46

Ahoj Julčo,
pokud si chceš založit svůj blog nebo web, tak je třeba vědět, že pokud chceš mít něco.cz nebo com, tak je to placené a musíš za to pravidelně platit. Co se týče názvu tvého webu, tak by to mělo být něco, o čem chceš psát. Např. Pokud bys třeba chtěla udělat blog o koních, kočkách, atd. tak můžeš zkusit něco jako mam-rada-kone.blog.cz (netuším, jestli někdo tuto doménu už vlastní). Píšu to jen aby to bylo jasné. Vytvoření názvu svého webu není snadné a v dnešní době má opravdu hodně moc lidí různé weby, blogy, takže nad svým názvem musíš sama dost přemýšlet. Pro mě osobně to také nebylo snadné vybrat název svého webu, měla jsem několik dalších tipů. Ale když jdeš třeba na http://blog.cz/ a tam zadáš svoje tipy, tak se ti ukáže, jestli už někdo tyto stránky má nebo ne. Jsou určitě i další weby, kde můžeš mít zdarma svůj blog. Takže... napiš si na papír o čem chceš mít svůj web a pod to si napiš tak 10 různých variant a uvidíš jaká je volná. Vyloženě nadiktovat ti to nemůžu, protože to bude tvůj web a měl by to být název, který se líbí tobě a který bude vyjadřovat i něco, co chceš mít na webu. :) Může to být třeba tvoje jméno, oblíbená barva, zvíře, atd. a navíc můžeš používat různé kombinace čísel, pomlček. Blog.cz je velmi jednoduchý a perfektní v tom, že si tam můžeš nastavit různé barvy písma, styly, pozadí atd. Časem jak ho člověk používá se naučí více věcí. Ideální pro tvořivé holky. Měj se krásně a snad jsem ti pomohla :)

Julča - Re: Re: Jméno mého webu

19. 8. 2014 16:15

Děkuju,moc ti děkuju,ale ještě se tě chci zeptat jestli nevíš na kterých stránkách si můžu udělat zadarmo blog:D