Jdi na obsah Jdi na menu

Poradna

 Ahojky! 

Vzhledem k tomu, že mi poslední dobou píšete a ptáte se mě na problémy, většinou s láskou, tak jsem se rozhodla založit poradnu. Ptejte se na cokoli... lásku, přátelství, školu, práci, vztahy, jakékoli osobní problémy. Nikoho nesoudím a myslím, že žádný problém není bezvýznamný. Pokud chceš, tak napiš...

✎ Piš sem do komentářů nebo pokud nechceš aby to bylo zde na webu tak piš na email: info@alianaleevi.com

 

Ráda všem poradím jak jen nejlépe budu umět :-)

 

Díky za návštěvnost a mějte se krásně

Aliana

 

Pokud chceš o svém problému mluvit online s ostatními návštěvníky, tak zkus    CHAT  

 

 

Komentáře :-)

Přidat komentář

Přehled komentářů

Aliana Leevi - Re: Re: Re: Jméno mého webu

19. 8. 2014 18:53

Jasně :-)
mrkni na:

http://blog.cz/
https://www.estranky.cz/
http://www.webnode.cz/
http://www.webzdarma.cz/

deniska - deny

12. 8. 2014 19:44

aky datum mam tam napisat

Aliana Leevi - Re: deny

19. 8. 2014 15:24

Kam myslíš?

Julča - s kÿm si mám psát?

29. 6. 2014 19:17

Ahojík,na tvém webu v kecálku bych si chtěla s někým psát . Nechtěla bysis semnou psát?

Aliana Leevi - Re: s kÿm si mám psát?

29. 6. 2014 22:26

jasně =)

Veronika - Jsem zamilovaná do neznámýho

29. 6. 2014 9:59

Ahoj, nedávno bylo rozloučení fotbalu a já tam šla z kámoškou.Sedli jsme si na tribunu a tam sedělo asi 6 kluků.Amy jsme si o nich začali povídat,ale on to slyšel jeden kluk a od té doby na mě začal koukat.ale já taky a ASI jsem se do něj zamilovala.Potom jsem ho ještě 2krát viděla a to už jsem věděla,že ho chci.Jenomže on si mě vůbec nevšímá a je mu 15.Mám u něj šanci???

Aliana Leevi - Re: Jsem zamilovaná do neznámýho

29. 6. 2014 18:16

Ahoj Verčo,
celkem hezky to začalo a myslím, že u něho můžeš mít šanci, ovšem nečekej nějakou romantickou scénu z filmu jako, že za tebou přijde, požádá tě u ruku a začne hrát romantická hudba a vy pak odejdete v žáru západu slunce... Je taky celkem dobrá otázka jestli víš alespoň přibližně o koho jde (jestli je to třeba kámoš kámoše tvý kámošky, kluk, kterého znáš ze školy, atd.) Ovšem jestli vůbec netušíš o koho jde a viděla jsi ho poprvé a naposled a vůbec nic o něm nevíš, tak fakt nevím jestli má význam o něm přemýšlet. Jestliže však víš o nějakém způsobu jak o něm něco zjistit, tak se můžeš pokusit, ale nepřeháněj to. Nevloupávej se k němu do bytu a neinstaluj tam kameru :D stačilo by kdybys věděla kam chodí na školu, v jakém městě bydlí, s kým se kámoší.... A můžeš navázat rozhovor, třeba o tom jak se mu líbil zápas, jestli hraje fotbal, atd. Nebuď vlezlá a ber to v pohodě, protože jestli budeš jako stíhačka, tak rychle ztratí zájem. Snaž se ho nejprve poznat a pak uvidíš =) Tak přeju hodně štěstí a snaž se uvažovat hlavně racionálně =) Měj se krásně =)

Julie PP. - chce mě?

25. 6. 2014 20:47

Ahojky
líbí se mi jeden hezkej kluk .Je to brácha od mojí nej kámošky.už předtím jsem mu napsala takovej papìrek a jak jsem se na něj zeptala řekl mi že ho rostrhal.a ze holku má.poraď

Aliana Leevi - chce mě?

28. 6. 2014 19:26

Ahoj Julčo,
podle toho co píšeš jak zareagoval o tebe ten kluk opravdu nemá zájem, je to sice blbý, ale lepší než si něco nalhávat. Kluků jsou na světě mraky, tak se na tohohle vykašli a najdi si jiného. Nevím co jiného k tomu dodat, proto tentokrát píšu stručně. Věřím, že jednoho dne najdeš svého prince a budeš s ním šťastná. =)

Kika - Mám šanci?

17. 6. 2014 18:15

Ahoj:)
Líbi se mi jeden kluk je mladší než já..ale píšeme si,sice mu píšu vždycky já,ale píšeme si jen chvíli a potom napíše,že musí a popřeje mi dobrou noc. Ráno cestou do školy si řekneme ahoj a usmějeme se na sebe,on si mě prohlíží,ale to je vše..problém je v tom,že mi nenapíše a já se nechci vtírat,vůbec nevím zda by šel do straší holky a jestli bych měla u něj šanci:(..co mám dělat?

Aliana Leevi - Re: Mám šanci?

20. 6. 2014 8:27

Ahoj Kiko,
je fakt, že je zaznamenáno spoustu případů, kdy je starší žena a mladší muž (Madonna, Ivana Trump, atd.) Ale to jsou celkem extrém tyto případy.. Ale i já osobně znám několik páru, kdy je třeba holka starší o 2 nebo 3 roky... to je podle mě ještě v pohodě. Pokud tedy oba dva mají zájem o společný vztah. Ale znám i případy kdy je holka starší třeba o 12 let, ale to už je takový divný no... Ale tak samozřejmě je to každého věc, pokud jsou ti dva spolu šťastní, tak je to jejich věc. Sice netuším kolik ti je a kolik je tomu klukovi, takže můžu jen předpokládat... Tipla bych že ti může být kolem 16, ale to je v podstatě jedno. Jde o to, že většina kluků kolem 14, 15 se o holky až tolik nezajímají... Tedy ne vážně... A spíše než nějaký romantický vztah ocení, když budete kámoši. Tím nic neztratíš a navíc se lépe poznáte a to je pro tebe jen výhodou. Jasně, že jsou kluci ve 14, kteří mají holku, ale bývá to takové chození nechození. Neříkám, že je to špatně, ale prostě všechno má svůj čas a pokud máte být spolu, tak spolu nakonec stejně budete. V současné době nepodnikej žádné razantní kroky jako vyznávání lásky a podobně, dej mu najevo, že je ti s ním fajn, ale pokud bude mít on zájem tak to dá najevo. =) A nic si nenalhávej, jak máme my holky ve zvyku =) Měj se krásně a užívej života =)

Julča P. - Co mám dělat?

22. 5. 2014 22:03

Ahoj !
Potřebovala bych poradit. Blíží se škola v přírodě a já do té doby potřebuji kluka.A v naší třídè holka co na škole v přirode nemá kluka tak je ,,nula". Ocením každou radu.

Aliana Leevi - Re: Co mám dělat?

23. 5. 2014 11:57

Ahoj Julčo,
chápu, že je to těžký, když se na člověka kladou takové nároky. Jenomže mít kluka za každou cenu jen proto, abys nebyla za nulu není fér vůči tomu klukovi a vlastně to není dobrý ani pro tebe... Vztah holky a kluka má být založen na lásce a důvěře. OK, ale řekněme, že nikoho na vážný vztah nehledáš a chceš mít kluka jen tak na oko nebo na takovou tu letní lásku, která koncem prázdnin končí. Pokud jsi odvážná a z části zoufalá, tak napiš všem klukům, na které máš kontakt a o kterých víš, že nikoho nemají, jestli s tebou nechtějí chodit. Pokud by jich bylo třeba 100, tak máš slušnou šanci, že ti alespoň jeden odpoví ano. Je to sice dost trhlý, ale znám člověka, který to udělal a vyšlo to. Pak můžeš zkusit internetovou seznamku, což není o moc lepší nápad, protože ve většině případů tam narazíš na podivný týpky a nemyslím podivný v tom dobrým smyslu...Pokud si opravdu hodně věříš, tak můžeš odchytit prvního pěknýho kluka, kterého potkáš na ulici a říct něco jako: "Vsadila jsem se s kámoškou, že najdu nejkrásnějšího kluka na ulici a vyhrála jsem.." Nebo si založ fake profil na FB svého kluka a můžeš si z jinýho telefonu posílat na svůj zamilované zprávy, které ti napsal tvůj kluk a pak to ukazovat spolužačkám... Ááááách, ten můj kluk je tak romantickej, podívejte co mi včera večer zase napsal... Nebo můžeš požádat bratránka, kterého nezají aby hrál tvého kluka... No, ale to všechno je jen kvůli tomu divadlu pro spolužačky. Pokud chceš opravdu mít kluka a prožít lásku (tedy je určitá možnost, že některá z předchozích rad pomůže, ale nevim no) tak na to jdi přirozeně jako třeba, že se začneš s nějakým klukem hodně bavit, budete spolu chodit ven, zjistíte, že si rozumíte, časem víc a víc a pak z toho může být i láska.. ale to může trvat delší dobu a nevím, jestli to do školy v přírodě stihneš =) Je taky možnost jít proti proudu, vykašlat se na spolužačky a jejich blbý kecy, ale jistě víš moc dobře, že to není moc snadný s nima pak být ve třídě a poslouchat to pořád. Ale neboj se, časem budou mít spolužačky úplně jiný žebříček hodnoty člověka než jen to jestli má kluka.. za pár let se tomu jen zasměješ =) Nicméně přeju hodně štěstí a užij si školu v přírodě ať už s klukem nebo bez kluka =) Měj se krásně

Julča P. - Re: Re: Co mám dělat?

24. 5. 2014 10:36

Moc dík .

Simuška - kluk

19. 5. 2014 18:29

Děkuju za odp.No přesně tak jak píšeš no.Ale cítím že v tom je něco víc,třeba dneska jsem to z něj úplně cítila že jakoby pro něho znamenám něco víc než ostatní.Ale zítra může být vše jinak.Nevím no ale zdá se mi jakoby si nebyl zase on jistý co k němu cítím já a zase čeká on na mě a já na něj.Jenže takhle se to nedozvíme ani jeden pokud oba budeme čekat až ten druhý udělá první krok.Já jsem zamilovaná až po uši a nejradši bych se ho zeptala ale já nemám odvahu a vím že to by asi nebyl dobrý nápad no to na něho vybalit ale já vím že bych to ani neudělala jelikož mi chybí ta odvaha :) Víš já bych ho někam pozvala jenže bydlíme od sebe strašně moc daleko já jsem totiž na intru a on bydlí vedle ve městě a on dojíždí do školy takže není kdy ho někam vzít :( Ale na 99% si myslím že je to vzájemné třeba prostě mi se vším hned pomůže,chce být se mnou sám vždycky ze školy chce chodit jen se mnou,když mu napíšu tak hned odepíše atd. takže takhle no :) uvidím jak to nakonec dopadne :) každopádně moc děkuji za ten dlouhý dopis od Tebe a že jsi si udělala čas mi ho napsat měj se krásně :)

Aliana Leevi - Re: kluk

20. 5. 2014 17:38

Podle toho co píšeš vypadá, že se mu opravdu líbíš. Zkus se ho někdy po škole třeba zeptat jestli by s tebou nešel na zmrzku, to moc času nezabere a myslím, že by to i mohlo vyjít. Nebo ho můžeš jít vyprovodit na bus =)... Nevím, každopádně bych být tebou něco alespoň zkusila, když to vypadá tak nadějně =)

fanda - komentář

14. 5. 2014 8:43

Tvoje přehlídky nejsou špatné, ale až budeš chystat další zkus udělat méně přeplácané šaty. ;-)

Aliana Leevi - Re: komentář

18. 5. 2014 16:11

díky za názor =)

anna - STYDÍM SE!

16. 5. 2014 19:27

já miluju jednoho kluka. jenomže, rodiče, kamarádi, ten kluk no a prostě nikdo to neví. a k tomu se ještě stráááášně před ním i před ostatními stydím. já jsem spíš šprt a on sportovec. všichni ze třídy mi řikali ( ten kluk je totiž můj spolužák) že milujou právě toho kluka! on to prý taky neví, jenže mi říkali že ho milujou protože je hezkej na pohled. sice je fakt hezkej! ale já ho miluju proto, že to říká moje srdce, má dobrou povahu, ikdyž je to sportovec a já ne. no a prostě cítím že ho miluju. tak mi prosím poraď

Aliana Leevi - Re: STYDÍM SE!

18. 5. 2014 16:08

Ahoj Anno,
jejda, tak to je těžká situace. ale určitě to má řešení. To, že to nikdo neví vlastně vůbec nevadí, alespoň máš jistotu, že to ani nikdo nevykecá. =D Ačkoli ty určitě chceš aby se to nějak pohnulo a aby tě měl taky rád jako ty jeho. Bylo by fajn, pokud máš nějakou nejlepší kámošku, tak se jí s tím svěřit. Ale měl by to být někdo, komu se dá věřit. To, že s ním chodíš do třídy je fajn, protože ho můžeš dost poznat a máš možnost s ním být každý den. I když ne tak jak by sis přála. Ale tak aspoň něco... Je fajn, že v něm vidíš něco hlubšího než jen tvoje spolužačky. Pokud jsi tak stydlivá, že se s ním neodvažuješ mluvit, tak mu napiš dopis báseň nebo něco takového. Jenomže taky nemůžeš vědět, jestli ten dopis neukáže klukům a nebude se tomu smát... To musíš vědět sama jestli by toho byl schopný. Ale dost důležité je si uvědomit, že i když ten kluk je úžasný, hodný a neskutečně krásný, tak je to stále jen člověk jako my všichni. Pokud jsi šprtka jak píšeš, tak toho můžeš využít ve svůj prospěch. Je nějaký předmět v čem on plave a tobě jde? Nabídni mu doučování, pokud si troufneš. Máš bráchu nebo bratránka tak asi ve tvém věku? Pokud ano, máš velkou výhodu, můžeš ho požádat o pomoc. Protože jak známo kluci s klukama se lépe baví. Tak by jste mohli spolu na nějaký výlet, kdyby se ti dva spolu začali kámošit, tak máš cestu k němu prakticky posypanou plátky růže. Řekněme, že nemáš bráchu ani braránka, nedokážeš mu nabídnout doučování ani se neodvážíš mu napsat dopis. Přihlas se taky na nějaký sport. Super je třeba tanec nebo jestli se odvážíš do sportovního týmu kde je tvůj idol...? =) Být chytrá a vzdělaná je určitě super a velká výhoda do života. Ale není to nutnost vypadat jako klasická šprtka (jak se tak říká) Samozřejmě nemůžu vědět jak vypadáš, ale chci tím, říct, že určitě nezaškodí zajít si ke kadeřnici, trošku se líčit, koupit nějaký pěkný nový oblečení ve kterém se budeš cítit dobře, usmívat se a chodit sebevědomě jako dáma. To pak nemusíš skoro nic dělat a on si tě všimne a možná, co ty víš, pozve tě jednoho dne do kina =) A možná zjistíš, že se mu líbí jiná slečna.. Ale kdyby to tak bylo, tak se tím netrap, časem se najde někdo jiný... Držím palce ať to dopadne jakkoli a užívej života ;)