Jdi na obsah Jdi na menu

Poradna

 Ahojky! 

Vzhledem k tomu, že mi poslední dobou píšete a ptáte se mě na problémy, většinou s láskou, tak jsem se rozhodla založit poradnu. Ptejte se na cokoli... lásku, přátelství, školu, práci, vztahy, jakékoli osobní problémy. Nikoho nesoudím a myslím, že žádný problém není bezvýznamný. Pokud chceš, tak napiš...

✎ Piš sem do komentářů nebo pokud nechceš aby to bylo zde na webu tak piš na email: info@alianaleevi.com

 

Ráda všem poradím jak jen nejlépe budu umět :-)

 

Díky za návštěvnost a mějte se krásně

Aliana

 

Pokud chceš o svém problému mluvit online s ostatními návštěvníky, tak zkus    CHAT  

 

 

Komentáře :-)

Přidat komentář

Přehled komentářů

Eliza G - chcem ho spat <3

21. 4. 2017 0:44

Ahoj prosim ta porad mi ja som uz naozaj zufala:( dva krat sa so mnou rozisiel frajer (ten isty)pretoze povedal ze som moc slusna a dobra ze on chce babu ktora je odmerana.Len hacik je v tom ze on ma poriadne ani nepoznal pretoze mi nedovolil sa mu otovrit.Ja ho velmi lubim stale prosim ta porad mi ako si ho mozem ziskat spat? Strasne ho lubim a v kutiku srdca citim ze by sme sa mohli zas dat dokopy.Prosim porad mi ako si ho mozem ziskat este :( dakujem vopred :*

Aliana Leevi - Re: chcem ho spat <3

13. 7. 2017 22:04

Ahoj Eli,
omlouvám se za pozdní odpověď.
Rozumím tomu, že je to opravdu těžké. Pokud jsi do toho kluka opravdu zamilovaná, tak ani nedokážeš pořádně na nic jiného myslet než na něj... Ale pokud se s tebou už dvakrát rozešel, tak je to na zamyšlení jakou by to mělo budoucnost. Neudělá to znovu? Sice uvedl důvod, že jsi pro něj moc slušná, ale kdyby tě měl opravdu rád, tak by ti dal šanci a chtěl by s tebou být. I když chápu, že máš jistě i svou druhou stránku, tak se neměň kvůli němu. Vztah není jen o tom jestli ukážeš svou zábavnou stránku nebo jakou, ale celkově o tom, že máte něco společného, že si rozumíte a chcete být spolu oba dva. Ale pokud uvedl jako důvod takovou maličkost, tak to nech být. Pokud by ses chtěla jen ty přizpůsobovat jemu, tak si tě nebude tak jako tak vážit a bude tě brát jen jako panenku na hraní, která udělá, co on řekne. Buď sama sebou, nesnaž se ho získat zpět a zkus najít jiného kluka, který tě bude mít rád celkově a ne jen jednu stránku tvé osoby. Buď šťastná a ber to v pohodě. Neboj se, bude to dobré :-)

Johanka - BFF- mám ji odpustit??

16. 4. 2017 13:54

Ahoj,
S mojí BFF (budu ji rikat treba Lucka)se známe asi 6 let. Mamka zakazala aby k nam chodila, protoze se o ni vi ze krade. Máme spolu nezapomenutelné zážitky, kterých si moc vážím. Vždycky byla hodně šílená, takže jsme spolu zažily snad ůplně všechno. Většinou si rozumíme, ale poslední dobou se moc nenavštěvujeme kvůli tomu že ona musí být 3 měsíce v nápravné zařízení (propadá, krade..)a vrací se jenom na svátky. Vždycky byla trochu jiná než ostatní, ale mě to nevadilo. Vadilo mi jen to, ze skoro vždycky přijde pozdě na domluvený čas, a je prostě taková nezodpovědná. Samozřejmě jsem ji navštívila, (je tu na Velikonoce) a když jsme se domlouvaly, mluvila fakt zodpovědně. (presne se domlouvala na místo, cas ....atd) a ja jsem si myslela ze se změnila. Chodila jsem s ní do takového klubu, kde byli většinou cikáni.( Neodsuzuji lidi podle rasy, ale podle chování.)A oni se ke mě chovali fakt hnusně, i když mě ani neznali. Říkali že jsem čarodějnice, ze jsem hnusná a dokonce po mě jednou házeli kameny.Ale ji meli radi .Přestala jsem do klubu chodit, ale Lucka ne. Je to jeji věc, ale je pravda že jsme se viděly mnohem min. Když jsem ji dnes byla navštvívit, tak si s nima furt povídala z okna a dokonce mi řekla, at tam u ni 10 min počkám, ze chce jit za nima ven a ze nema klice. Tak jsem tam cekala, ale bylo to vic nez 10 min. A pak sla zase ven,a pak zase...nakonec jsem ji řekla ze si musí vybrat,bud ja nebo oni. Hodne váhala, a dokonce se mi zdálo ze chce abych sla dom. Nakonec jsem tam počkala ještě 5 minut a ona se vrátila. Ale řekla, ze za pul hodiny zase přijdou. Nakonec jsme se domluvily ze půjdou k ni, i když jsem to řekla velice nerada. Ale jeji mamka přišla a nedovolila to. Tak nakonec se s nima domluvila ze půjdou na ryby. Ja jsem byla totálně zdrcena, chtelo se mi brečet, ze dala přednost jim nez me, šve "nejlepší" kamarádce. Ale je to jeji rozhodnuti. Skoro vždycky když přijdou oni tak se začne chovat trochu divne. Je skoda ze se navzájem s kluky tak nesnášíme, bezdůvodně....prostě nevím co mám dělat. Mám si najít jinou kamarádku, nebo to prostě skousnout a jit dal?? Nemam zadne jine kamarádky. Moje druha nejlepší kamarádka, se kterou se zname 5 let me pomlouvá, takže už se s ni nebavím.Mela jsem jenom Lucku. :( Porad prosím.
Johanka

Aliana Leevi - Re: BFF- mám ji odpustit??

13. 7. 2017 21:53

Milá Johanko,
moc se omlouvám za pozdní odpověď.
Chápu, že je to těžké. Když je s tvojí kamarádkou pojí tolik vzpomínek, tak to není snadné zahodit jen tak. Je pochopitelné, že to pro tebe hodně znamená, protože je to vás pojí dohromady. Jenomže kamarádky by měly držet při sobě a pokud to ta tvoje kamarádka nerespektuje, tak to je pak špatné. Zeptej se sama sebe. Co ti tohle kamarádství přináší? Je tam důvěra, pochopení, opora? Nebo jen žiješ ze vzpomínek. Není to spíš tak, že se bojíš zůstat sama? Chceš mít kamarádku se kterou tě pojí vzpomínky a za každou cenu se snažíš zachránit něco, co nejde. Nemyslím to tak, že by ses na ní měla úplně vykašlat. Dál se samozřejmě můžete bavit, ale možná se zamysli nad tím, jestli ti to úsilí stojí za to mít takovou kamarádku... Věřím tomu, že jsi moc fajn holka a určitě si časem najdeš nové kamarádky. Pokud nevíš kde je hledat, tak můžeš třeba navštěvovat nějaké kroužky ve vašem městě nebo můžeš jezdit na výlety atd. Uvidíš, že časem se to zlepší a najdeš si nové kamarádky u kterých nebudeš pochybovat jestli s nimi máš nebo nemáš kamarádit ;) Ničeho se neboj, vše bude dobré :)

Kateřina - Asi mám anorexii

3. 4. 2017 16:05

Ahoj, vůbec se mi nechce jíst, bohatě by mi stačilo jedno nebo dvě jídla denně. Vždycky, když se donutím, tak je mi hrozně špatně. Jednou jsem se málem i pozvracela. Je to porucha příjmu potravy?


Aliana Leevi - Re: Asi mám anorexii

13. 7. 2017 21:10

Ahoj Káťo,
omlouvám se, že píšu tak pozdě.
Určitě je dobře, že se staráš o svoje zdraví. Nemůžu ti však tak jednoznačně říct, zda máš nebo nemáš anorexii. Pokud máš obavy, že bys mohla trpět touto nemocí, tak co nejrychleji vyhledej doktorku. Doporučuji nějakého specialistu nebo alespoň doktora ve větším městě. Může to být náběh na anorexii, ale samozřejmě je mnoho jiných možností. Věřím, že vše se vyřeší a bude to v pořádku! :-)

Ivet - Posedlost

8. 5. 2017 19:38

Ahoj...Zamilovala jsem se do jednoho kluka ze třídy, ale on odešel...Později jsem náhodou zjistila, kde bydlí a poslala jsem mu dopis...Samozřejmě mě ignoruje...Já vím, že mne nemiluje a ani nikdy milovat nebude, ale já na něj nemohu zapomenout...Myslím na něj neustále a všechno mi ho připomíná... Myslím, že ho už nemiluji, ale jsem jím posedlá, nevíš náhodou, jak se té posedlosti zbavit? Ničí mě to...:( Děkuji za odpověď.

Clergitle - Test, just a testTest, just a test

6. 5. 2017 4:37

Anna - Jak získat starší kamarády

26. 3. 2017 10:31

Ahoj, potřebovala bych poradit. S lidmi mého věku si nerozumím, nebaví mě to s nimi. Chtěla bych si najít někoho staršího, ale nevím jak a kde. Bojím se, že oni se mnou nebudou chtít kamarádit, ale já si s nikým jiným nerozumím. Můžeš mi prosím poradit?

Aliana Leevi - Re: Jak získat starší kamarády

27. 3. 2017 13:40

Ahoj Aničko,
to, že si nerozumíš s vrstevníky, ale spíše se staršími vypovídá o tom, že jsi duševně vyzrálejší než lidi tvého věku. Na tom není nic špatného, z takových lidí často bývají géniové :) Tím nechci nic tvrdit nebo popírat, ale fakt, že si nerozumíš s lidmi tvého věku může znamenat to, že jsi ve vývoji trošku dál. Ber to jako výhodu, protože tím, že jsi dál, můžeš vidět některé věci z širší perspektivy a máš pak možnost třeba poradit spolužačkám, které vidí některé věci ještě jako děti. Je pravda, že hodně lidí má předsudky a myslí si, že pokud si nedosáhla určitého věku, tak se s tebou nemůžou vážně bavit o některých věcech. To je, ale jen předsudek a ten se dá časem změnit. Pokud dospělým lidem ukážeš, že jsi rozumná a zodpovědná, tak tě i přes tvůj nízký věk dříve nebo později budou akceptovat jako sobě rovnou. Nic není ze dne na den a chce to určitě čas. Ale pokud si raději povídáš s dospělými než s vrstevníky, tak můžeš (pokud ti to věk vzhledem k zákonům ČR dovoluje) pracovat třeba jako dobrovolník v domově pro seniory, nebo využívat příležitosti jako jít třeba s mamkou na nákup a když se tam bude bavit s nějakou kamarádkou, tak se zapojit do hovoru a podobně. Nebo pokud tě něco baví, tak můžeš jít s tím na soutěž. Třeba pokud tě baví skládat básně nebo malovat, tak to vyžaduje určitou dávku vyzrálosti jít na soutěž. Ne každý to dokáže. Můžeš třeba poslat své názory na různou problematiku do novin nebo si vést blog (www.blog.cz) kde budeš psát a můžeš tam pak třeba komunikovat s lidmi se stejnými zájmy... Je to určitě na tobě jak využiješ svůj potenciál. Ale určitě se s tím nemusíš trápit, časem tě budou ostatní více a více respektovat jako rozumnou slečnu se kterou můžou hovořit bez ohledu na věk. Měj se krásně a užívej života :-)

Marika - Seznámení

16. 3. 2017 18:48

Ahoj, potřebovala bych pomoct nevím jestli mi dokážeš pomoct?Byli jsme se třídou v divadle a já jsem tam potkala jednoho hezkého kluka.A nejspíš ho mám ráda jenže problém je v tom že ani nevím jak se jmenuje nic.Ani jsem se s ním neseznamila nevím o něm nic ani on o mně a já bych se s ním ráda seznámila ale když nevím ani jak se jmenuje tak je to celkem těžké.Nemohla by jsi mi pomoc co mám dělat? Já na něj nedokážu zapomenout.Prosim pomoc!

Aliana Leevi - Re: Seznámení

27. 3. 2017 13:25

Ahoj Mariko,
to mě mrzí, že toho kluka, do kterého jsi zamilovaná neznáš. Jak sama píšeš, tak taky nevím, jestli bych ti mohla poradit. Ale být tebou bych zkusila zjistit, které školy byli v tom divadle nebo jestli tam byla i veřejnost. Pokud tam byly školy, tak se můžeš zaměřit na studenty těch škol, co tam byli. Pokud, ale byl z veřejnosti, tak to může být v podstatě kdokoli. Nevím na jak velkou školu chodíš, ale pokud máte velkou školu, tak je celkem možné, že mohl být od vás ze školy, ale pokud máte malou školu, tak spíše byl asi z jiné školy. Můžeš se poptat spolužáků, jestli o něčem neví, kdo tam všechno mohl být. Každopádně školy v okolí taky můžeš zkusit. Podívej se na webovky, tam mají často fotogalerie nebo na Facebooku bývají taky stránky škol... Pokud ho vážně chceš najít, tak to chce hledat a zkoumat. Ale zase na druhou stranu.. pokud o nic nic nevíš, tak zase, aby to nebyla zbytečná ztráta času. Může mít třeba holku nebo třeba necítil to samé co ty... Těžko říct, vážně nevím. Spíš to záleží hodně na tobě. Pokud chceš věnovat čas tomu pátrání, tak hledat můžeš, ale zase pozor, aby jsi neměla zbytečné naděje, když o něm nic nevíš ;) Měj se hezky :)

Diana - Nejlepší kámoška

27. 2. 2017 19:01

Jako většina lidí, taky mám nej kámošku. Jenže je taková.... ne podle mých představ. To sice nemůže být nic, ale já jí mám hrozně ráda. Známe se už dlouho a vídáme se tak málo! První otázka: Proč se vídáme tak málo? Já mám čas skoro pořád. Ona taky a čas si vždycky každý může udělat. Pořád jí někam zvu a když to odmítne, často mám pocit, že to jsou výmluvy. Není špatná, i já to někdy odmítnu, ale jak se s ní mám víc vídat? Mám hrozně ráda prostředí s lidmi, na kterých mi záleží a mrzí mě, když ho vídám jednou za pár měsíců. Dokonce jsem kvůli ní DVAKRÁT začala chodit na aerobic a ona odešla a já tam chodím sama.
Chtěla bych takovou bff, které bych mohla prostě jen tak ze srandy dát na Valentýna valentýnku, což dělají jedny bff u nás ve třídě. Asi to moc řeším a prožívám, ale nezměním se. Chtěla bych, abych jí mohla kdykoliv zavolat a ona se nebude divit a nebude se tomu smát. Chtěla bych, abych s ní mohla chodit do kavárny nebo do bageterie. Nebo abychom si na narozky dělaly překvápka, jako to dělají ty bff u mě ve třídě. Hlavně nechci být kopie těch druhých nejlepších kámošek. Vím, že je to samé chci, ale kdykoliv něco řeknu, ona si myslí, že si dělám srandu. Proč bych s ní nechtěla jet do zahraničí doopravdy? Mluvím tady o těch činnostech, které dělají zase ty nej kamarádky u mě ve třídě, protože nic jinýho neznám a když to tak vezmu, strašně hezky jim závidím a přeju jim tom. Aspoň, když se vede jim. Vždycky když mi vypráví, co dělaly, nebo co je čeká, představuju si, jaké by to bylo, kdyby se to stalo mně. Ani nevím, na co se ptám :/

Aliana Leevi - Re: Nejlepší kámoška

27. 3. 2017 13:12

Ahoj Dianko,
úplně tě chápu, že bys chtěla nějakou nejlepší kamarádku. Někoho s kým se můžeš dělit o své starosti i radosti, svěřovat si tajemství a být jako sestry. Je to úplně v pořádku a jsem ráda, že to píšeš. To co prožíváš trápí spoustu děvčat a snad tě potěší vědomí, že na to nejsi sama. Ale najít si takovou BFF může být někdy těžké a i když si to člověk moc přeje, tak se někdy nedaří najít člověka se kterým by to bylo to pravé nejlepší kamarádství. Ale určitě se ničeho neboj. Některá přátelství jsou sice od malička, ale některá vznikají později. Není všem dnům konec. Mám kamarádky, které na základce si s nikým moc nerozuměly a pak šly na střední a tam si našly minimálně 1 nebo 2 skvělé kamarádky. Ale kamarádku můžeš poznat kdekoli - v kroužku, na táboře, nebo třeba při procházce parkem. Nikdy nevíš, koho můžeš potkat. A když se s někým seznámíš, tak nikdy dopředu nemůžeš vědět zda budete nebo nebudete kamarádky. Jsou lidi, kteří mají nejlepší kamarádku třeba někoho, koho znali kupu let a moc se nebavily a pak se něco stalo, třeba měly možnost si dlouho popovídat, zjistily, že mají hodně společného a teď jsou nejlepší kamarádky. Každé kamarádství je jiné a návod jak mít BFF není. Spíš to chce pracovat na sobě i na vztazích a uvidíš sama jak se to bude vyvíjet. Pokud se někdo s tebou nechce bavit, tak to nech být a jdi dál. Nesnaž se vynutit si pozornost někoho, pro koho vaše kamarádství není důležité. Nechat jít člověka, ať už je to kamarádka nebo kluk, je vždy těžké, ale pokud to dokážeš, tak si později zpětně uvědomíš, že to tak je lepší a nebudeš se zbytečně trápit. Neboj se, že bys přišla o jedinou kamarádku. Věřím tomu, že jsi inteligentní a hodná slečna a jistě si najdeš kamarádku. Ať už to bude dříve či později. Zatím se věnuj něčemu co tě baví a co ti pomůže se v něčem zlepšovat. Třeba můžeš sportovat, učit se nový jazyk, malovat, chodit na procházky, plést, číst knížky atd. Když budeš mít svoje koníčky, které budou rozvíjet tvou osobnost a zároveň tě naplňovat, tak to nejen zažene nudu, ale i pomůže najít později kamarádku s podobnými zájmy a budete se mít o čem bavit :-) Vážně se neboj, bude to dobré a i když je to zatím těžké, tak zkus nějakou dobu věnovat sama sobě, tomu co tě baví a ve správný čas najdeš kamarádku, která bude BFF. Měj se krásně a užívej života.

Lenka - Neustálé depresivní stavy

4. 2. 2017 9:47

Ahoj, je mi teprve 14, ale já se cítím jako by mi bylo 80. I když už mě něco začne trochu bavit, prostě to není ono. Nemám z toho žádný prožitek, neumím se radovat a nic mě nepotěší. Já se prostě nedokážu uvolnit a odpočívat. Nemám žádnou chuť do života, prostě bych celý život nejradši prokoukala do stropu je mi pořád tak prázdno. Nejradši bych už jen v klidu dožila, tak jak to mají staří lidé. Takové stavy už trvají asi rok a půl, už mě to nebaví. Co s tím mám dělat?

Aliana Leevi - Re: Neustálé depresivní stavy

20. 2. 2017 11:50

Ahoj Lenko,
mrzí mě, co musíš prožívat a určitě chápu, že to musí být těžké. Samozřejmě neznám tvůj život a nevím, co děláš, ale jako krok číslo jedna je napiš si na papír všechno, co tě štve a co ti vadí. Tak jak to budeš mít pohromadě, tak dáš svým starostem i konkrétní podobu a budeš moct je řešit. Napiš si vždy vedle toho, co si myslíš, že by bylo nejlepší řešení. Nemusíš o tom dlouze přemýšlet. Neboj se, že napíšeš něco špatně, ale prostě piš a uvidíš, třeba si něco díky tomu uvědomíš, co tě nenapadlo. Krok číslo dvě. Změň svůj život, svoje zvyky. Říká se, že když je voda na jednom místě dlouho, tak se začíná kazit. A to platí i v určitém smyslu o lidech. Pokud dlouho děláš některé věci stejně a nikam se neposouváš, nic neměníš, tak to se pak začne kazit nálada, člověk se cítí pro tlakem nebo frustrovaný. Pokud můžeš tak třeba na týden jeď někam mimo město, mimo okres třeba za babičkou nebo tetou. Pokud máš příbuzné někde daleko od domova, tak neváhej a jeď tam na týden a nejlépe do jiného prostředí než znáš z domu. Jestli bydlíš ve městě jeď na vesnici. Pokud bydlíš na vesnici, jeď do města. Nebo pokud nemáš možnost takhle vyjet, tak prostě udělej jeden celý den všechno jinak. Naplánuj si den tak, že si napíšeš, co všechno děláš a pak si to uprav. Např. Vstáváš do školy v 6, tak vstaň v 5 a jdi se projít ven ráno. Dáváš si k snídani housku s máslem, tak si dej banán... Samozřejmě se jedná o příklady, sama víš, jaký tvůj den je a co se a jak dá změnit. Ale jde hlavně i o to se snažit a chtít. Mnoho depresí také vzniká proto, že má člověk pocit, že už ho nic krásného nečeká. pokud je to i tvůj případ, napiš si na papír 10 věcí, kterých chceš dosáhnout. Je jedno, že se to zdá bláznivé a nesplnitelné. Prostě to napiš a pak se snaž krok za za krokem tomu přiblížit. Např. můžeš mít sen, že pojedeš na Malorcu. Nepřemýšlej o tom, jestli máš peníze nebo čas, ale můžeš si do pokoje vylepit obrázky z Malorcy, koukat na videa o Marorce atd. Je to jedno co budeš dělat. Není nic špatně a ať už se ti to splní nebo ne, vždycky tě to může přivést na nějaký nápad nebo cokoli. Nikdo z nás není šťastný 24 hodin denně. Každý má někdy špatnou náladu, špatný den. Ale jde o to, se tomu nepoddávat. Bojuj s tím a žij. Nenarodila ses tu jen tak a tvůj život má smysl, jen bojuj a snaž se překonat ten smutek. Vím, že je to těžké, ale ty to dokážeš, když budeš chtít a určitě tě v životě čeká ještě spoustu dobrých věcí, když to nevzdáš. Pokud ráda čteš, tak doporučuju číst Bibli, pokud jdi jí nečetla, tak začni Novým zákonem. Měj se krásně a užívej života! :-)

Barca - Nevím koho mám rada

30. 1. 2017 21:19

Ahoj
Mám kluka z Prahy a já bydlím v Budějovicích a jsem sním 10 měsíců. A líbí se mi jeden kluk je to můj něj kámoš. A když mi můj kluk řekl že by jsme se viděli tak jsem se nezaradovala potom mi ten něj kámoš řekl že někam půjdeme tak jsem byla hrozně ráda. A nevímco mám dělát
Děkuji ta odpověď

Lolla - Re: Nevím koho mám rada

3. 2. 2017 17:50

Kolik ti je

Aliana Leevi - Re: Nevím koho mám rada

20. 2. 2017 11:18

Ahoj Barčo,
zeptej se sama sebe, proč vlastně máš ráda svého kluka a vzpomeň si na vše krásné, co jste spolu prožili. Pokud se budeš při vzpomínkách na něj usmívat a uvědomíš si, že svého kluka máš opravdu ráda, tak je to jasné. Pokud však necítíš při vzpomínkách na něj nic nebo skoro nic a je pro tebe těžké najít důvod proč ho máš ráda, tak je to jasné. Nemáte být spolu. Je tam i celkem těžké to, že jste od sebe tak daleko. Nejlepší by bylo, kdyby jste se mohli osobně vidět, ale nevím jak to budete mít naplánované. Ačkoli je také pravda, že když by ses rozhodla se s ním rozejít, je celkem možné, že bude naštvaný, že jel takovou dálku, jen kvůli rozchodu. Bylo by nejlepší pokud se tedy pro tuto možnost rozhodneš, tak začít opatrně a zeptat se ho nejdřív jestli mu to takhle vyhovuje a jestli je ve vašem vztahu spokojený a tak... Podle toho co ti odpoví můžeš navázat. Možná je na tom podobně a možná ne. Každopádně je fér k němu i ke tvému kámošovi být ke svému klukovi upřímná a nezůstávat ve vztahu, který tě nebaví. Pokud se spolu rozejdete tak pak uvidíš, jak to dopadne s tím kámošem. Ale nerozcházej se se svým klukem kvůli tomu kámošovi, ale jen z důvodu, že tě ten vztah nebaví. Protože kdyby důvodem vašeho rozchodu byl jen ten kámoš, tak se může stát i to, že nakonec nebudeš mít nikoho. Určitě buď opatrná, ohleduplná a zvaž všechna pro a proti. Přeju hodně štěstí a snad vše dobře dopadne. :-)

Lilly - BFF

26. 1. 2017 16:08

Ahoj jak pozám že mám pravou bff??? Já si nejsem moc jistá :( Protože v jednom kuse chodí k jiný kamarádce která bydlí v jejím okolím. Ja bydlím o něco dál. S tou druhou kámoškou natáčí musically, živé vysílání atd... a mě to ani jednou nenabídla. Nevím čím to je :( Možná tím že já mam jinou postavu než ona nebo já nevím.