Jdi na obsah Jdi na menu

Kde najdeš svého osudového muže? ♥

11. 3. 2012

  kluk.jpg

Kde  najdeš

svého osudového muže?

 

Stále nemůžeš najít toho pravého? Kluci/muži se kterými chodíš ti nevyhovují nebo nikoho nemáš? Udělej si tento test a zjistíš, kde máš hledat aby ses s panem Pravým konečně setkala.

 

aja1. Co děláš, když máš depresi?

 A) Skládám smutné písně.

 B) Jdu se ven proběhnout.

 C) Dívám se na filmy nebo čtu knihu.

 D) Vyrazím někam mezi lidi a snažím se na to nemyslet

 E) Nejsem schopná nic dělat, proto se jen užírám a brečím

 

aja2. Co pro tebe znamená láska?

 A) Je mnoho druhů různých lásek. Nedá se to nějak moc specifikovat.

 B) Milovat a být milován.

 C) Čistý a vzácný cit. 

 D) Láska je pomíjivá. 

 E) Sdílení tajemství a největší důvěra.

 

aja3. Co tě zaujme na klukovi jako první?

 A) výjimečnost, originalita.

 B) vzhled a jakou má postavu

 C) jak a co mluví, inteligence

 D) společenskost, dobrá nálada

 E) nenápadnost

 

aja4. Jak se seznamuješ s novými lidmi a proč?

 A) Celkem snadno, ale hlubší vztahy nevyhledávám. Často se cítím nepochopena okolím.

 B) Nedělá mi to problémy. Asi proto, že jsem akční člověk.

 C) Moc se mi to nedaří. Vždy čekám než ten druhý udělá první krok.

 D) Baví mě navazovat nové kontakty, ale také se mi stává, že často měním názory na lidi.

 E) Lidem se vyhýbám jak můžu. Při seznamování vždy tiše trpím.

 

 

 aja5. Co si myslíš, že je tvá silná stránka?

 A) Umím se dobře vcítit do pocitů druhých.

 B) Mám spoustu energie a nápadů.

 C) Jsem inteligentní a zajímá mě spousta věcí.

 D) Dokážu lidem zvednout náladu a klidně je i rozesmát.

 E) Jsem tolerantní vůči ostatním.

 

 

 aja6. Jaké je pro tebe místo pro ideální rande?

 A) Výstava obrazů, protože můžeme mluvit o tom jak na nás působí díla a jaký máme z toho pocit.

 B) Výlet do přírody, protože je šance, že zažijeme dobrodružství a navíc čerstvý vzduch nám pročistí hlavu.

 C) Knihovna, protože si můžeme popovídat o knihách, které se nám líbí a které si plánujeme přečíst.

 D) Pouť, protože tam je spoustu zábavných atrakcí a můžeme zkoušet svoje štěstí na střelnici, kole štěstí atd.

 E) Kavárna, protože nás tam nebude nic rušit a můžeme si v klidu popovídat.

 

 

  

Vyhodnocení:

napiš počet zaškrtnutých písmen do šedých políček)

aja 

 

     B      C     D    E  

 

 Výsledky:

 

 

A

   ajaUmělec 

Jsi kreativní, nápaditá, velmi citlivá a intuitivní. Budeš šťastná s klukem který má podobné vnímání světa jako ty. Potřebuješ umělce. Vyber si nějakého malíře, fotografa, skladatele, básníka, spisovatele nebo zpěváka či herce. Někoho na stejné vlně jako ty.

 

Kde ho najdeš?

Hodně jich sedí doma a tvoří. To bych příliš nedoporučovala zvonit u neznámých lidí doma. Ale také chodí na výstavy, veletrhy, a někteří také tvoří v přírodě. Tak si zajdi na procházku do přírody a doufej, že tam narazíš na básníka, který je unešený jarem a nebo malíře, který maluje strom v horizontu. Takové lidi také fascinují tajemná místa jako staré hrady, hřbitovy (ne každý koho potkáš na hřbitově je umělec, možná jen šel dál kytky na hrob prababičky). Můžeš jít na různé soutěže v recitování básní či fotografování. Mnoho umělců pořádá výstavy a dopředu vyvěšují letáky kdy, kde a občas tam bývá i KONTAKT. Pokud chceš hudebníka, tak se mrkni na přehled kulturních akcí ve městě, nebo navštiv některou církev (tam bývají hudebníci vždy). Nebo můžeš uspořádat svou vlastní výstavu a možná se na ni přijde podívat i nějaký ten umělec, který tě zaujme.

 

Jak ho okouzlit?

Ukaž mu 1. místo za soutěž v recitaci a také mu něco z vlastní tvorby zarecituj. Nos zásadně šperky, které si vyrábíš sama, popřípadě i oblečení. Prožívej filmy i hudbu naplno a hodně si s ním povídej o právě nabytých kulturních zážitcích. Ukaž mu sbírku svých fotek z neprapodivnějších míst na celém území ČR. Zazpívej mu píseň. Slož pro něho divadelní hru. Udělej koláž z jeho fotek.

 

Výhody chození s umělcem:
 Svět ti vedle něho připadá krásnější. Je všímavý a pozná na tobě změnu nálady (pokud zrovna není hluboce zabrán do skládání hudební kompozice či malování veleobrazu). Složí ti báseň o tvých očích a přinese natrhané květiny

 

 

Nevýhody chození s umělcem:

Bývají nestálí v citech a nevíš kolika "múzám" skláda sonety. Také mohou být náladoví a žárliví. Někdy se tolik zaberou do svého umění, že nevnímají okolní svět a bohužel ani tebe.

 

 

B

ajaSportovec 

 

Jsi sportovně nadaná, upřímná a s ničím se dlouho nepářeš. Máš ráda jednoduché a praktické věci. Dokážeš jít až na dno svých sil, je-li to nutné. Zvládáš stresové situace v pohodě a jen tak něco tě nevyvede z míry. Hodí se k tobě sportovec.

 

Kde ho najdeš?

Hodně pěkných kluků chodí do posilovny celkem často, ale někteří třeba jen občas. Pokud tam ještě nechodíš, tak tam jdi a buď co nejvíce "Sporty girl". Je ale spousta sportů, které se dělají venku. Vyraz na kolo a doufej, že až budeš zdolávat kopec za kopcem a horu za horou, tak že potkáš nějakého nadšence na kole (pozor, ne každý kdo jede na kole jede dobrovolně, např. někdo jede na kole jen do práce). Možná budeš mít při své projížďce štěstí a prosviští kolem tebe rovnou celý závod cyklistů. V tom případě musíš mír rychle reakce a rozhodování, který je ten nejhezčí aby ti neujel dříve než se rozhodneš. Docela fajn jsou i kolečkové brusle, ale dej pozor abys, až uvidíš svého vysněného prince, nenarazila do nejbližšího stromu na rozcestí.Můžeš zkusit třeba i potápění, ale tam je riziko, že si pod vodou moc nepokecáte, takže se tím seznamovací proces mírně ztěžuje. Ale zase můžeš hodnotit jeho postavu v plavkách... Pokud nejsi vyloženým nadšencem, tak bych extrémní sporty jako horolezectví, bungejumping, surfování atd. moc nedoporučovala. jsou totiž jak je známo dost nebezpečné. Můžeš se však kolem party horolezců jen tak "nenápadně" potloukat a doufat, že ti nějaký dobrák začne vysvětlovat zásady správného zabezpečení pří výstupu na Sněžku. Docela fajn na seznamování jsou koupaliště. Nejen, že se opálíš (tedy vezmeme-li v úvahu pravé léto a ne takové to léto "jen aby se neřeklo"), ale také si skvěle zaplaveš a nikdo se ti nebude smát, že máš zplihlé vlasy. Bojové sporty jako box a podobné nepraktikuj, pokud nechceš jít domů po čtyřech. Pokud jedeš k moři, tak stačí koukat na surfaře či plavčíky a jejich dokonalé tělo a myslím, že už budeš sama vědět, co dělat. Super jsou zimní sporty! Takové lyžování nebo bruslení je perfektní. Dokonalý je tanec. Taneční soutěže a nebo plesy. Zahraj si na Popelku a protanči se svým princem celou noc.

 

Jak ho okouzlit?

Dej si s ním závody na kolech nebo v běhu. Projdi se před ním na koupališti alespoň 5x ve svých nových mini plavkách (jednou nestačí, protože kluci nemají moc dobrou paměť a navíc konkurence je veliká, protože na koupališti je skoro každá holka Barbie s dokonalou postavou). Nastuduj si (teoreticky i prakticky) zásady první pomoci a vyčkávej tiše na břehu rybníka nebo koupaliště jestli nebude potřebovat pomoc. Pokud by dlouho nepotřebovat, tak po něm něco hoď a pak ho zachraň. Zajdi si na fotbalový zápas a nejprve si očíhni ve kterým mužstvu jsou hezčí kluci a podle toho pak musíš fandit. Pokud není léto, tak ho okouzli na ledě. Pokud jsi krasobruslařka, tak máš vyhráno. Udělej před ním pár fascinujících piruet a zaručuju, že z tebe nezpustí oči. Pokud ovšem nejsi na krasobruslařské soutěži jako jedna krasobruslařka mezi 50 dalšími. To se ti pak pořádně zatočí hlava než ho okouzlíš svými otočkami.

 

Výhody chození se sportovcem:

Vypadá skvěle, cítí se skvěle. Ne to není reklama na holící strojek pro muže, to je fakt. Všechny kámošky ti ho budou tiše závidět. Někteří možná i hlasitě. Naučí tě novým sportům a ty jeho. Bude vám spolu dobře a budeš se s ním cítit v bezpečí.

 

Nevýhody chození se sportovcem:

Někteří jsou dost povrchní (neříkám, že všichni) a když třeba přibereš nebo se ti udělá vyrážka na noze, tak to nezapomene okomentovat. Pokud je to nadšený týmový hráč, jako třeba fotbalista, tak bude jezdit na soustředění a nebudete se tolik vídat. Leda by ses přihlásila k nim do týmu jako náhradník. Jelikož vypadá jako model vystřižený z plakátu, tak se na něj budou ostatní holky lepit jako vosy na plástev medu. To jestli ti bude věrný už záleží na charakteru. Jenže někteří zastávají heslo - Co oči nevidí, srdce nebolí.

 

 

C

 ajaKnihomol 

Jsi velmi vzdělaná, inteligentní, sečtělá a vždy se ráda dozvíš nové informace z různých oborů lidského vědění. Prahneš po poznání a baví tě přemýšlet. Jsi nedůvěřivá a nenecháš si jen tak něco nakukat, proto se k tobě hodí knihomol, který je stejně jako ty vzdělaný a bohatý svými vědomostmi.

 

Kde ho najdeš?

V knihovně jak si zadumaně čte knihu 1 000 000 nejzákladnějších historických faktů. Ty se nad tím jen pousměješ, protože máš tuto knihu dávno přečtenou i v němčině, francouzštině a hispánštině. On si všimne tvého zájmu a podotkne, že je autor a tím si u tebe opět šplhne. Můžeš také navštívit některé z mnoha muzeí, které čítají nesčetné informace a památky. Možná ho můžeš najít podle tvých oblíbených knih. Ale bohužel encyklopedie jsou po většinou almanachy (soubory několika autorů), takže budeš mít značně těžší rozhodování. Pokud pracuješ jako učitelka, tak se ti možná zalíbí kolega matematik se zápalem pro vědní obor a rovnice vás dvou bude o dvou neznámých. Celkem dobré je (i když to pravděpodobně děláš) chodit na hrady a zámky po celé naší vlasti, neboť průvodci v nich jsou mnohdy, kromě vzdělanosti v historii, vážně k sežrání (snad to teď nečte nějaká kanibal a nevyložil si mylně termín "k sežrání").

 

Jak ho okouzlit?

Sedni si vedle něho na lavičce autobusové zastávky a čti si knihu "Všechny doposud zjištěné informace o zvířatech" a každou chvíli znuděně prones něco jako..."To už dávno vím, kéž bych objevila knihu o zvířatech kterou jsem dosud nečetla..". Můžeš mu věnovat knihu, kterou jsi sama napsala s věnováním a tvým telefonním číslem. Vždy v jeho přítomnosti mluv jen s rozmyslem a když víš o čem mluvíš. Nemluv zbytečně a dlouze o ničem. Ukaž mu svoje výsledky IQ testů z Mensy. Ukaž mu svou domácí chemickou laboratoř a podrobný deník se zápisy o pokusech. Popiš mu váš rodokmen, který sahá až k tvému prapraprapraprastrýci Alfrédu Nobelovi.

 

Výhody chození s knihomolem:

Tvůj mozek nikdy nezakrní. Stále se budeš moci učit novým věcem a on ocení tvou inteligenci. Nebude o tobě šovinisticky tvrdit, že jsi jen hloupá ženská a bude tě uznávat nejen jako ženu, ale i jako člověka. Prožijete spoustu poklidných a poučných společných chvil při četbě. Budeš cítit duchovní naplnění. Můžeš se s ním bavit prakticky o čemkoli, ke všemu má co říct. Má jasný názor na život a na věci kolem.

 

Nevýhody chození s knihomolem:

Možná se začneš po čase nudit. Život s ním ti začne připadat šíleně stereotipní a fádní. V některých věcech se neshodnete a ani jeden nebudete chtít ustoupit od svého názoru. Může se někdy chovat žárlivě a majetnicky.

 

D

aja Komik 

 

Jsi veselá a nekomplikovaná. Užíváš si život a nesnášíš samotu. Baví tě rozesmívat lidi a ráda jsi středem pozornosti. Potřebuješ kluka, který ti bude toto povahou blízký. Budete si rozumět a mít stejný smysl pro humor. Proto potřebuješ komika.

 

Kde ho najít?

Všude kde to žije a kde má své potencionální publikum či jen posluchače. Rád vypráví historky ze života svého či jiných a různé vtipy. Zná spoustu super hlášek z filmů a umí je použít ve správnou chvíli. Najdeš ho v partě kámošů, v hospodách a barech. Na různých společenských akcích jako plesy, diskotéky, slavnosti. Pravděpodobně zná i nějaké kouzla či triky čímž získává pozornost hlavně dámského publika. Také ho najdeš v práci či ve škole. Má kolem sebe partičku kámošů a vyhledávají příležitosti k zábavě. Můžeš ho také najít jak si čte komixy, dělá si srandu z lidí, kterým volá z budky nebo tančí na náměstí v pyžamu aby vyhrál sázku.

 

Jak ho okouzlit?

Musíš provádět šílenější věci než on aby si tě všiml, ale ne zase o moc šílenější abys nezastínila jeho kariéru baviče a aby tě nezatkla policie. Ukaž mu, že znáš všechny vtipy o policajtech a blodýnách. A hlavně vyprávěj poutavě (gesta, zvuky, obličeje), ne jen strohé odvyprávění. Vezmi si na sebe tričko s vtipným a viditelným nápisem a producíruj se kolem něho dostatečně dlouho. Pokud s tebou začne rozebírat význam nápisu nebo se tě začne vyptávat, kde jsi sehnala to super tričko, tak jsi na dobré cestě. Když půjdete spolu do ZOO, tak předváděj zvířata pokud možno realističtěji než originál. Bav se s ním o jeho oblíbených filmech a internetových stránkách. Paroduj něco, co nesnáší. Například protivnou učitelku. Hodně s směj, ale nejdříve se ujisti, že nemáš mezi zuby zbytky brokolice od oběda.

 

Výhody chození s komikem:

Když budeš s ním jen pár minut tak tě chytnou od neustálých záchvatů smíchu žaludeční křeče. (i když vlastně ani nevím, co se zdá být výhodného na křeči) Vytáhne tě z deprese. Můžete spolu hodiny a hodiny komentovat lidi, které nesnášíte a dělat si z nich srandu. Svět ti bude připadat děsně vtipnej a to i za stavu střízlivosti. Budou tě napadat vtipný jména pro vaše děti, které pravděpodobně ani nejsou a nebudou v žádném kalendáři. Jestliže smích prodlužuje život, tak s ním budeš žít asi 300 let.

 

Nevýhody chození s komikem:

Nic moc nebere vážně. Někdy si z tebe bude dělat srandu a nepochopí, že to přehnal, když se urazíš. Pod maskou komika se možná skrývá jen obyčejný nezajímavý týpek se kterým je po chvíli děsná nuda. Nikdy nevíš, kdy mluví pravdu a kdy si dělá legraci. Po nějaké době jsi ráda, že jsi vaše děti nepojmenovala Velikonoce, Rumplciprsampr a Kroužilčápkolemkomína.

 

 

E

 ajaSamotář 

Jsi nesmělá a nemáš moc ráda společnost. Jsi věrná a máš mírnou povahu. Nerada se někomu svěřuješ se svými starostmi. Potřebuješ kluka, který by tě chápal a se kterým bys mohla sdílet své každodenní starosti i radosti. Proto je samotář pro tebe ten pravý.

 

Kde ho najít?

Pravděpodobně se bude procházet SÁM kolem jezera nebo v noci bloudit temnou ulicí. Je také dost pravděpodobné, že bude doma zalezlý ve svém pokoji odmítajíc vylézt dříve než ve stavu nejvyšší nutnosti. Obávám se, že seznámení se s tebou se to toho stavu nezahrnuje. Možná se potkáte jako dva nešťastní osamocení sebevrazi na Nuselském mostě (nechci aby tato možnost byla v budoucnu brána jako jakýkoli návod). Možná bude v lese nebo na rybách či se bude plavit sám na člunu. Najdeš ho v koutě nebo na záchodě (je tam podezřele dlouho) pokud ho něco donutí zúčastnit se společenské akce jako např. maturitní ples. Možná, že je venku před kulturákem, zcela nepochopen dnešním zkaženým a prohnilým světem, kde se opíjí do němoty. Jsou ale také slušní samotáři, kteří si třeba jen čtou. Hodně samotářů, kteří si to nechtějí přiznat, jsou nalepení celé dny u počítače, kde hrají nekonečné hry jako WOW a podobně. V klubu fanoušků Startreku či hvězdných válek.

 

 

Jak ho okouzlit?

Tak to je hodně těžký oříšek, protože on vlastně ani o žádné seznámení nestojí. Jediná které by snad dal šanci je ta blonďatá superhrdinka s mnoha nadpřirozenými schopnostmi a s dokonalou figurou, kterou vidí každý den ve své počítačové hře. On nehledá a snad si ani nepřeje být nalezen. U těchto typů kluků je to celkem sporné, do hlavy jim nevidíme, to je sice pravda, ale pokud by snad o nějakou holku stáli, tak by se snad pokusili. Tím nechci říct, že to tak mají všichni. Někteří v lásku věří, ale mají z ní strach nebo nechtějí vystoupit ze svých zaběhnutých kolejí. Tito kluci také často mají svůj vlastní imaginární svět (nechci tím snad naznačit, že by byli blázni) a protože jsou zcela zaneprázdněni ve svém imaginárním světě, tak jim na život ve skutečném světě nezbývá čas. Pověz mu, že jsi už 14x přečetla Harryho Pottera a Pána prstenů jsi viděla 45x. On miluje fantasy a sci-fi a když najde spřízněnou duši bude štěstím bez sebe. Neříkej to pokud to není pravda, protože to pro něho hodně znamená a nemusel by ti pak věřit. Pověz mu o tom, jak ti připadá dnešní svět zkažený a že lituješ sirotky v Africe (neříkej to když máš na sobě rolexky a šperky značky Swarovski, to by neznělo moc důvěryhodně)

 

 

Výhody chození se samotářem:

Víš, že pokud ti vyzná city, tak to myslí vážně. Můžeš mu na 100% věřit. Jeho city nejsou povrchní, ale jsou trvalé. Pokud budete fanoušci stejných věcí (knihy, filmy, názory,...) tak máš vyhráno. Bude to super vztah, kdy si máte stále o čem povídat a co řešit.

 

 

Nevýhody chození se samotářem:

Občas bude chtít být sám a ty nebudeš vědět proč. Ačkoli máš podobnou povahu jako on, tak tě to i tak bude mrzet.Občas se s ním možná budeš nudit a chvílemi ho nebudeš chápat.

 

 


  

 

Komentáře :-)

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anonym - Knihomol

18. 8. 2016 12:12

Já si sice ráda čtu, ale ne tak často ;). Jak mám zaujmout jednoho kluka v mém okolí? Jsem hodně stydlivá to o sobě vím a proto mi balení kluků snadné nepřijde. Poraďte.

Aliana Leevi - Re: Knihomol

23. 8. 2016 22:09

Ahoj Anonymko,
to, že si stydlivá vůbec nevadí. Nemusíš toho kluka vůbec balit nebo nějak oslňovat. Jen je potřeba, pokud se ti opravdu líbí, tak to nějak nenápadně upozorni na svou existenci. Buď se s ním začneš jen tak bavit jako s kamarádem nebo zjistíš s kým se on kamarádí a pokusíš se přes svoje kámoše nějak s ním seznámit. Znáš to... Ten zná toho a ten zase toho a jistě budete mít nějaké společné známé a můžeš toho využít. Třeba uspořádej oslavu narozenin a pozvi pár lidí a mezi nimi i jeho. Když tam bude více lidí, tak to nebude jako rande a tím jsi vlastně krytá :-) Nebo požádej kamarádku, která je odvážnější, aby jste se s ním šly bavit společně. Hlavně to ber v pohodě a snaž se co nejméně stresovat ;) Bude to dobré. Měj se hezky a užívej léto.

Aniska - Ježiš

15. 1. 2016 21:44

ježiš ne!!! Mě vyšel knihomol!!! Mě náký vědomosti nezajímaj. vyšlo mi to úplně blbě.

Anonymka - Co mám dělat ?

4. 11. 2015 20:31

Ahoj, mám ráda jednoho kluka, ale bojím se to napsat sem na net protože tady si to může přečíst každý a kdyby se někdo dozvěděl kdo to je, tak se mi všichni spolužáci budou smát a on už se mnou neprohodí ani slovo. Nešlo by Ti to napsat někam, kde není tolik lidí?

Aliana Leevi - Re: Co mám dělat ?

5. 11. 2015 7:52

Ahojky Anonymko :)
pokud chceš ode mě radu a nemělo by to být zde, tak mi můžeš napsat na info@alianaleevi.com

Anonymka - Re: Re: Co mám dělat ?

5. 11. 2015 9:25

Díky moc za pochopení, ale obávám se že ten e-mail musí počkat.
Měla jsem totiž svůj mobil asi 3 týdny v opravně a když jsem ho dostala, tak byl z nějakého nepochopitelného důvodu e-mail tentam. Takže si nepamatuji ani uživatele, ani heslo. Až se k tomu s mamkou nějak dopídíme,a nebo si založím nový, určitě Ti dám vědět. Moc se Ti za to omlouvám a měj se krásně!

Ahoj

Aliana Leevi - Re: Re: Re: Co mám dělat ?

5. 11. 2015 11:41

Ahojky,
vůbec se neomlouvej :-) až budeš chtít tak napiš. Díky a taky se měj krásně :-)

anna - tak jo

8. 5. 2014 13:59

jo, umělec! nó tak já jdu

Simča - Re: tak jo

12. 6. 2015 15:33

Ježiš umělec???? Toho bych nechtěla ani za mák. Mě vyšel komik

vendy - a co já?

24. 6. 2013 15:06

ani jsem se nesnažila a našla při kitingu... www.kite-kurzy.cz

Aliana Leevi - Re: a co já?

24. 6. 2013 15:18

To je dobře =) Jistě tento tip někteří ocení ;) Pokud tě s klukem spojují stejné zájmy, tak je to fakt super :)

míša - co mám dělat?

27. 5. 2013 15:18

Líby se mi jeden kluk ze třídy smějeme se spolu bavíme ale ona se m líbi náka jiná a je to moje nej kamoška co mám dělat

Aliana Leevi - Re: co mám dělat?

2. 6. 2013 17:04

Ahoj Míšo,
neopětovaná láska je vždy smutná a věřím, že tě to trápí. O to těžší to je, když spolu chodíte do třídy a svého idola vídáš prakticky denně... Pokud se mu líbí tvá nejlepší kámoška, tak záleží na ní jestli i on se líbí jí nebo ne. Pokud ano, tak i když to bude bolet, tak jim to přej a pokud ne, tak se vlastně nic nezmění. Ale na druhou stranu jak víš, že se mu ty nelíbíš? Pokud chceš mít 100% jistotu mrkni se na http://alianaleevi.com/clanky/komu-se-libis-.html
A pokud by to nevyšlo, tak on není jistě jedinný kluk na světě a ještě za život poznáš spousty zajímavých kluků :)....... - Jak

26. 5. 2013 18:40

Miluju kluka chodíme spolu ale moc si mne nevšímá..

Aliana Leevi - Re: Jak

2. 6. 2013 16:58

Ahojky,
škoda, že jsi nenapsala víc... Způsobů může být spoustu... To že si tě tvůj kluk nevšímá může být samozřejmě z různým důvodů. Možná má hodně povinností ve škole nebo má náročný koníček. Je ale také možné, že když jste spolu, tak je vše fajn, ale když jdete třeba mezi jeho káýmoše, tak tě přehlíží. Pokud je to to, co jsi myslela, tak to není správné a měla bys si o tom s ním promluvit a říct mu jak to cítíš ty. Možná, že si svoje chování ani neuvědomuje. Pokud spolu chodíte, jak píšeš, tak by váš vztah měl být založen na důvěře a pozornosti. Ale určitě svého kluka do ničeho nenuť, řekni mu v klidu svůj názor na to co tě trápí a věřím, že společně můžete zapracovat na zlepšení vašeho vztahu :)

sabina durdonova - nevím

24. 5. 2013 20:08

ahoj miluju jednu osubu a nevím co mam dělat

Aliana Leevi - Re: nevím

25. 5. 2013 17:13

Ahoj Sabčo,
moc ráda bych ti poradila, ale vzhledem k tomu, že nevím nic podrobnějšího, tak si nejsem jistá jestli to bude něco platné. Ale pokusím se napsat takové univerzální rady, kterými snad nic nezkazíš. Pokud bys chtěla, napiš mi na email (info@alianaleevi.com)a můžeme to probrat více..
Tipy jak zaujmout kluka svých snů:
1. zjisti si jeho zájmy a pokus se s ním sblížit (např. zeptej se ho, co poslouchá za hudbu)
2. Bav se s jeho kámoši a nenápadně se na něho zeptej (zjistíš více informací)
3. Pochval ho (např. máš pěkné tričko)
4. Zeptej se ho na radu (např. nejde mi nainstalovat nějaký program do PC, poradíš?)
5. můžeš ho třeba pozvat na narozeninovou oslavu

Fifi18 - Zajímavý tip

18. 3. 2013 11:03

Aloha. Všichni mluví o tom, že se objevila novinka z oblasti online výdělků, vhodná pro lidi, co jsou doma. Už od začátku ledna si takto sama přivydělávám a je to perfektní. Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak beru takové peníze bez práce! Více info na www.CervenaCerna.cz